Griebtuvas maišams ir kartoninėms dėžėms kelti Combi Lifts All, iki 30 kg

Kodas: 89-10330 Spausdinti
Šis griebtuvas yra specialiai sukurtas įrankis įvairaus dydžio medžiaginiams maišams ir kartoninėms dėžėms, sveriančioms iki 30 kg, kelti.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Šis griebtuvas yra specialiai sukurtas įrankis įvairaus dydžio medžiaginiams maišams ir kartoninėms dėžėms, sveriančioms iki 30 kg, kelti.

Veikia kaip mechaninis maišų griebtuvas, suspaudžiantis ir pakeliantis maišus iš vertikalios padėties, nuo padėklų iki konvejerio juostos. Taip pat veikia kaip vakuuminis įrankis kartoninėms dėžėms pakelti.

Charakteristika

Svoris 7 kg
Maksimalus keliamos pakuotės svoris 30 kg
Reikalingas oro slėgis 6-7 bar
Valdymo blokas Proporcingas greičio valdymas
Griebtuvo tipas Kombinuotas

Dokumentai

Gamintojas

Lifts All AB“ yra Švedijos kėlimo įrenginių, skirtų produktų ir medžiagų tvarkymui, tiekėjas ir gamintojas pramonėje, sandėliuose ir farmacijoje.

„Lifts All“ buvo įkurta 1981 m., o pagrindinis tikslas buvo parduoti elektrinius kabelių hidraulinius įrankius. 1994 m. įmonė nukreipė susidomėjimą į pneumatinių kėlimo įrankių gamybą ir pardavimą. Per metus „Lifts All“ sukaupė žinių ir patirties pritaikant pneumatinius kėlimo įrankius ir sistemas.

Kėlimo įrankiai ir sistemos yra sukurti remiantis unikalia balansavimo technologija, leidžiančia vartotojui perkelti  krovinį nejaučiant jo svorio.

Kompanijos vizija yra suteikti geresnę darbo dieną visiems, dirbantiems su pakuočių ir krovinių perkėlimu.

Išsaugotos prekės 0
Susijusios prekės