Griebtuvas automobilių durims kelti Lifts All Manhattan Car Door, iki 30 kg

Kodas: 89-12025 Spausdinti
Manhattan automobilio durų griebtuvas palengvina darbą ir yra ergonomiškesnis operatoriui, taip pat sutaupoma laiko, nes kėlimas šiuo griebtuvu yra greitesnis, efektyvesnis ir saugesnis nei kėlimas rankiniu būdu.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacijaGriebtuvas Manhattan Car Door specialiai sukurtas automobilių durims pakelti ir pakreipti. Leidžia lengvai perkelti automobilio dureles nuo stelažų.

Automobilio durys sveria apie 20 kg, o jų kėlimas rankiniu būdu gali būti gana keblus ir sunkus darbas, ypač jei tai reikia atlikti kelis kartus per dieną. Svoris paprastai yra per didelis vienam asmeniui.

Manhattan Car Door leidžia pakelti automobilio duris lengvai vieno žmogaus pastangomis. Griebtuvas taip pat gali pasiekti aukščiau, kad būtų galima suimti duris, esančias ant viršutinių lentynų, kurios paprastai būtų nepasiekiamos be kopėčių.

Naudoja vakuuminę jėgą ir pritraukėjus, kad pakeltų duris. Vakuuminiai puodeliai patikimai pritvirtinami prie automobilio durelių išorės, operatorius spaudžia manevravimo mygtukus, kad pakeltų duris, o griebtuvas išlygina automobilio dureles iš stovo. Tada operatorius gali perkelti duris į vežimėlį.

Turi pakreipimo funkciją, kuri leidžia šiek tiek pakreipti duris. Sukamieji pritraukėjai suteikia galimybę ta pačia mašina pakelti ir kairės pusės, ir dešinės pusės duris.

Kėlimo įrankis yra efektyvus. Nereikia daugiau nei vieno žmogaus, kad atliktų darbą.

Rankinis automobilio durų kėlimas gali būti sunkus kėbului dėl durelių svorio ir dėl to, kaip kėbulas sukasi keliant sunkius daiktus. Manhattan automobilio durų griebtuvas palengvina darbą ir yra ergonomiškesnis operatoriui. Taip pat sutaupoma laiko, nes kėlimas šiuo griebtuvu yra greitesnis, efektyvesnis ir saugesnis nei kėlimas rankiniu būdu.

Charakteristika

Svoris 138 kg
Maksimalus keliamos pakuotės svoris 30 kg
Reikalingas oro slėgis 6-7 bar
Valdymo blokas Balansavimas
Rekomenduojama pramonės šaka Automobilių pramonei

Gamintojas

Lifts All AB“ yra Švedijos kėlimo įrenginių, skirtų produktų ir medžiagų tvarkymui, tiekėjas ir gamintojas pramonėje, sandėliuose ir farmacijoje.

„Lifts All“ buvo įkurta 1981 m., o pagrindinis tikslas buvo parduoti elektrinius kabelių hidraulinius įrankius. 1994 m. įmonė nukreipė susidomėjimą į pneumatinių kėlimo įrankių gamybą ir pardavimą. Per metus „Lifts All“ sukaupė žinių ir patirties pritaikant pneumatinius kėlimo įrankius ir sistemas.

Kėlimo įrankiai ir sistemos yra sukurti remiantis unikalia balansavimo technologija, leidžiančia vartotojui perkelti  krovinį nejaučiant jo svorio.

Kompanijos vizija yra suteikti geresnę darbo dieną visiems, dirbantiems su pakuočių ir krovinių perkėlimu.

Išsaugotos prekės 0