Griebtuvas akumuliatoriams kelti Lifts All Combi, iki 64 kg

Kodas: 89-3328 Spausdinti
Griebtuvas akumuliatoriams Combi yra pritaikytas įvairaus dydžio baterijoms kelti iki 64 kg.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Griebtuvas akumuliatoriams Combi yra pritaikytas įvairaus dydžio baterijoms kelti iki 64 kg. Pagrindinis privalumas yra tas, kad galima keisti kėlimo programą, priklausomai nuo akumuliatoriaus tipo, kurį reikia kelti.

Skirta kelti skirtingiems modeliams, o programų pakeitimas trunka tik kelias sekundes. Viena aplikacija yra mechaninė ir sugriebiama užspaudžiant akumuliatorių, kita – vakuuminė ir tvirtinama prie akumuliatoriaus šono.

Žalia akis ant griebtuvo rodo, kad akumuliatorius yra tvirtai pritvirtintas ir gali būti saugiai pakeltas. Tinka darbo vietoms, kur erdvė yra ribota.

Charakteristika

Svoris 7 kg
Maksimalus keliamos pakuotės svoris 64 kg
Reikalingas oro slėgis 6-7 bar
Valdymo blokas Proporcingas greičio valdymas
Rekomenduojama pramonės šaka Akumuliatorių pramonei
Automobilių pramonei
Tinka pakuotėms kelti Baterijoms
Griebtuvo tipas Kombinuotas

Gamintojas

Lifts All AB“ yra Švedijos kėlimo įrenginių, skirtų produktų ir medžiagų tvarkymui, tiekėjas ir gamintojas pramonėje, sandėliuose ir farmacijoje.

„Lifts All“ buvo įkurta 1981 m., o pagrindinis tikslas buvo parduoti elektrinius kabelių hidraulinius įrankius. 1994 m. įmonė nukreipė susidomėjimą į pneumatinių kėlimo įrankių gamybą ir pardavimą. Per metus „Lifts All“ sukaupė žinių ir patirties pritaikant pneumatinius kėlimo įrankius ir sistemas.

Kėlimo įrankiai ir sistemos yra sukurti remiantis unikalia balansavimo technologija, leidžiančia vartotojui perkelti  krovinį nejaučiant jo svorio.

Kompanijos vizija yra suteikti geresnę darbo dieną visiems, dirbantiems su pakuočių ir krovinių perkėlimu.

Išsaugotos prekės 0
Susijusios prekės