Griebtuvas kietoms medžiagoms kelti Lifts All, iki 60 kg

Kodas: 92-10034 Spausdinti
Griebtuvas yra daugiafunkcinis pakėlimo įrankis, skirtas statinėms, dėžėms ir padėklams iki 60 kg kelti.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacijaGriebtuvas yra daugiafunkcinis pakėlimo įrankis, skirtas statinėms, dėžėms ir padėklams iki 60 kg kelti. Taip pat galima kelti kitus gaminius, pagamintus iš tvirto, lygaus paviršiaus medžiagų. Pavyzdžiui, dažnai naudojamas metalui, stiklui ar plastikui kelti.

Turi greito prijungimo tašką, leidžiantį lengvai pritvirtinti vakuumines aplikacijas arba kabliukus, priklausomai nuo to, ką norite pakelti. Pavyzdžiui, galite pakelti statines su vakuuminiais pritraukėjais arba kibirus su kabliukais. Dėl to idealiai tinka darbo vietoms, kuriose keliami keli skirtingi gaminiai.

Z griebtuvas yra maža ir patogi mašina, todėl tinka siauroms erdvėms. Sukurtas ergonomiškai, kad būtų patogus valdymas rankiniu būdu.

Charakteristika

Svoris 5.3 kg
Maksimalus keliamos pakuotės svoris 60 kg
Reikalingas oro slėgis 6-7 bar
Valdymo blokas Balansavimas
Tinka pakuotėms kelti Dujų cisternoms
Statinėms
Griebtuvo tipas Kombinuotas

Gamintojas

Lifts All AB“ yra Švedijos kėlimo įrenginių, skirtų produktų ir medžiagų tvarkymui, tiekėjas ir gamintojas pramonėje, sandėliuose ir farmacijoje.

„Lifts All“ buvo įkurta 1981 m., o pagrindinis tikslas buvo parduoti elektrinius kabelių hidraulinius įrankius. 1994 m. įmonė nukreipė susidomėjimą į pneumatinių kėlimo įrankių gamybą ir pardavimą. Per metus „Lifts All“ sukaupė žinių ir patirties pritaikant pneumatinius kėlimo įrankius ir sistemas.

Kėlimo įrankiai ir sistemos yra sukurti remiantis unikalia balansavimo technologija, leidžiančia vartotojui perkelti  krovinį nejaučiant jo svorio.

Kompanijos vizija yra suteikti geresnę darbo dieną visiems, dirbantiems su pakuočių ir krovinių perkėlimu.

Išsaugotos prekės 0
Susijusios prekės