Griebtuvas dujų balionams kelti Lifts All, iki 27 kg

Kodas: 89-12099 Spausdinti
Dujų balionų griebtuvas skirtas įvairių tipų balionams iki 27 kg. kelti.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacijaDujų balionų griebtuvas skirtas įvairių tipų balionams kelti. Taip pat gali pakelti ir kitų tipų dujų talpyklas, pvz., dujų balionus, helio ar argono vamzdelius.

Galite kelti juos nuo padėklo ant padėklo, į ir iš sunkvežimių arba sukrauti vieną ant kito. Keliamoji galia iki 27 kg.

Šie konkretūs kėlimo įrankiai montuojami ant FlexiCrane krano su neribota rotacija, todėl operatoriui lengva judėti su kroviniu.

Dujų balionai sveria 25 kg ir yra per sunkūs pakartotiniam kėlimui rankiniu būdu. Dujų baliono griebtuvas palengvina operatoriaus darbą ir pašalina nugaros bei kaklo traumų riziką.

Griebtuvas yra su stabilizatoriumi, kuris kėlimo metu laiko dujų balioną ir padeda operatoriui valdyti krovinį. Stabilizatorius taip pat gali būti reguliuojamas kelti įvairaus dydžio talpyklas.

Norėdami atjungti griebtuvą, tiesiog padėkite dujų balioną ant tvirtos žemės ir paspauskite vieną iš „atleidimo“ mygtukų. Šis kėlimo įrankis turi dvi rankenas, skirtas tiek dešiniarankiams, tiek kairiarankiams operatoriams.

Taip pat gali būti pritaikytas kelti kitokio tipo gaminius, įvairaus dydžio ar svorio krovinius.

Charakteristika

Svoris 10.5 kg
Reikalingas oro slėgis 6-7 bar
Valdymo blokas Balansavimas
Tinka pakuotėms kelti Dujų cisternoms
Griebtuvo tipas Mechaninis

Dokumentai

Gamintojas

Lifts All AB“ yra Švedijos kėlimo įrenginių, skirtų produktų ir medžiagų tvarkymui, tiekėjas ir gamintojas pramonėje, sandėliuose ir farmacijoje.

„Lifts All“ buvo įkurta 1981 m., o pagrindinis tikslas buvo parduoti elektrinius kabelių hidraulinius įrankius. 1994 m. įmonė nukreipė susidomėjimą į pneumatinių kėlimo įrankių gamybą ir pardavimą. Per metus „Lifts All“ sukaupė žinių ir patirties pritaikant pneumatinius kėlimo įrankius ir sistemas.

Kėlimo įrankiai ir sistemos yra sukurti remiantis unikalia balansavimo technologija, leidžiančia vartotojui perkelti  krovinį nejaučiant jo svorio.

Kompanijos vizija yra suteikti geresnę darbo dieną visiems, dirbantiems su pakuočių ir krovinių perkėlimu.

Išsaugotos prekės 0
Susijusios prekės