Griebtuvas metalinėms dalims kelti Lifts All, iki 11 kg

Kodas: 89-12120 Spausdinti
Griebtuvas metalinėms dalims, galintis pakelti kelias jų vienu metu, todėl darbas bus atliktas greičiau ir efektyviau.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacijaGriebtuvas metalinėms dalims, galintis pakelti kelias jų vienu metu. Naudojantis, darbas bus atliktas greičiau, o operatorius išvengs pasikartojančio rankinio kėlimo. Darbas bus ergonomiškesnis ir taupys nugarą bei pečius.

Turi automatinį paleidimą ir balansavimą, kad kėlimas būtų saugus ir sklandus. Rankenos taip pat gali būti pakreiptos į šoną. Taip operatoriui lengviau perkelti krovinį į šoną, taip pat lengviau naudoti uždarose erdvėse.

Subalansuoja krovinį sklandžiai ir saugiai viso kėlimo metu. Papildomam saugumui taip pat aprūpintas krovinio apsauga. Krovinio apsauga užtikrina, kad griebtuvas nenumes krovinio kėlimo metu. Kėlimo įrankis turi būti tvirtai pritvirtintas prie krovinio, kad jį būtų galima pakelti. Didžiausia šio įrankio keliamoji galia yra 11 kg.

Jei norite kelti panašaus tipo krovinius iš skirtingų dydžių ar medžiagų, galime pritaikyti griebtuvą pagal jūsų poreikius. Taip pat galima reguliuoti maksimalią keliamąją galią.

Charakteristika

Svoris 14.2 kg
Maksimalus keliamos pakuotės svoris 11 kg
Reikalingas oro slėgis 6-7 bar
Valdymo blokas Balansavimas
Rekomenduojama pramonės šaka Metalo pramonei
Griebtuvo tipas Mechaninis

Gamintojas

Lifts All AB“ yra Švedijos kėlimo įrenginių, skirtų produktų ir medžiagų tvarkymui, tiekėjas ir gamintojas pramonėje, sandėliuose ir farmacijoje.

„Lifts All“ buvo įkurta 1981 m., o pagrindinis tikslas buvo parduoti elektrinius kabelių hidraulinius įrankius. 1994 m. įmonė nukreipė susidomėjimą į pneumatinių kėlimo įrankių gamybą ir pardavimą. Per metus „Lifts All“ sukaupė žinių ir patirties pritaikant pneumatinius kėlimo įrankius ir sistemas.

Kėlimo įrankiai ir sistemos yra sukurti remiantis unikalia balansavimo technologija, leidžiančia vartotojui perkelti  krovinį nejaučiant jo svorio.

Kompanijos vizija yra suteikti geresnę darbo dieną visiems, dirbantiems su pakuočių ir krovinių perkėlimu.

Išsaugotos prekės 0
Susijusios prekės