SPECIALUS VASAROS PASIŪLYMAS! Sikkens CETOL WF 771 - lazūra terasoms ir baldams dabar už ypatingą kainą! Tinka lauko ir vidaus medienai.

Griebtuvas gėrimų skardinėms kelti Lifts All, iki 8 kg

Kodas: 89-10541 Spausdinti
Su šiuo griebtuvu operatorius gali pakelti gėrimų skardines iš padėklo ir ergonomiškai naudingu būdu perkelti į norimą poziciją.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacijaSu šiuo griebtuvu operatorius gali pakelti gėrimų skardines iš padėklo ir ergonomiškai naudingu būdu perkelti į norimą poziciją.

Užuot kėlus rankiniu būdu ir tik dvi ar tris vienu metu, vartotojas dabar gali kiekvieną kartą pakelti ir perkelti 24 skardines (8 kg). Darbas yra greitas ir efektyvus.

Charakteristika

Svoris 25 kg
Maksimalus keliamos pakuotės svoris 8 kg
Reikalingas oro slėgis 6-7 bar
Valdymo blokas Proporcingas greičio valdymas
Rekomenduojama pramonės šaka Gėrimų pramonei
Tinka pakuotėms kelti Buteliams
Skardinėms
Griebtuvo tipas Vakuuminis

Dokumentai

Gamintojas

Lifts All AB“ yra Švedijos kėlimo įrenginių, skirtų produktų ir medžiagų tvarkymui, tiekėjas ir gamintojas pramonėje, sandėliuose ir farmacijoje.

„Lifts All“ buvo įkurta 1981 m., o pagrindinis tikslas buvo parduoti elektrinius kabelių hidraulinius įrankius. 1994 m. įmonė nukreipė susidomėjimą į pneumatinių kėlimo įrankių gamybą ir pardavimą. Per metus „Lifts All“ sukaupė žinių ir patirties pritaikant pneumatinius kėlimo įrankius ir sistemas.

Kėlimo įrankiai ir sistemos yra sukurti remiantis unikalia balansavimo technologija, leidžiančia vartotojui perkelti  krovinį nejaučiant jo svorio.

Kompanijos vizija yra suteikti geresnę darbo dieną visiems, dirbantiems su pakuočių ir krovinių perkėlimu.

Išsaugotos prekės 0
Susijusios prekės