Griebtuvas metalo lakštams kelti Lifts All, iki 40/50 kg

Kodas: 89-11760 Spausdinti
Tai universalus metalo lakštų kėlimo įrankis, palengvinantis operatoriaus darbą.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacijaTai universalus metalo lakštų kėlimo įrankis. Yra pasvirimo, ir sukimosi mechanizmai. Pasvirimo funkcija leidžia pakreipti krovinį aukštyn ir žemyn, o sukimosi mechanizmas leidžia krovinį laisvai rotuoti.

Operatorius gali prie krovinio pritvirtinti tris arba keturis vakuuminius puodelius, priklausomai nuo krovinio svorio.

Šis griebtuvas pritaikytas vėdinimo pramonei, kur gamybos procese naudojamas metalo lakštams ir metalinėms detalėms kelti. Suslėgtas oras leidžia kėlimo įrankiui pritvirtinti prie metalo lakšto vertikaliu kampu. Lapas pakeliamas, pasukamas ir nuleidžiamas horizontalioje padėtyje.Tai yra ergonomiškai naudinga ir palengvina operatoriaus darbą.

Charakteristika

Svoris 38 kg
Maksimalus keliamos pakuotės svoris 40/50 kg
Reikalingas oro slėgis 6-7 bar
Valdymo blokas Proporcingas greičio valdymas
Rekomenduojama pramonės šaka Vėdinimo pramonei
Griebtuvo tipas Vakuuminis

Gamintojas

Lifts All AB“ yra Švedijos kėlimo įrenginių, skirtų produktų ir medžiagų tvarkymui, tiekėjas ir gamintojas pramonėje, sandėliuose ir farmacijoje.

„Lifts All“ buvo įkurta 1981 m., o pagrindinis tikslas buvo parduoti elektrinius kabelių hidraulinius įrankius. 1994 m. įmonė nukreipė susidomėjimą į pneumatinių kėlimo įrankių gamybą ir pardavimą. Per metus „Lifts All“ sukaupė žinių ir patirties pritaikant pneumatinius kėlimo įrankius ir sistemas.

Kėlimo įrankiai ir sistemos yra sukurti remiantis unikalia balansavimo technologija, leidžiančia vartotojui perkelti  krovinį nejaučiant jo svorio.

Kompanijos vizija yra suteikti geresnę darbo dieną visiems, dirbantiems su pakuočių ir krovinių perkėlimu.

Išsaugotos prekės 0
Susijusios prekės