Griebtuvas priekiniam stiklui kelti Lifts All, iki 100 kg

Kodas: 89-11857 Spausdinti
Naudodami stiklo griebtuvą, galite perkelti iki 100 kg sveriantį stiklą patys - nukelkite jį tiesiai nuo stovo ir be jokio vargo pastatysite į automobilį ar autobusą.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacijaNaudodami stiklo griebtuvą, galite perkelti iki 100 kg sveriantį stiklą patys - nukelkite jį tiesiai nuo stovo ir be jokio vargo pastatysite į automobilį ar autobusą.

Taip pat galite pakreipti ir pasukti stiklą ore ir užfiksuoti jį iš anksto nurodytoje padėtyje. Dabar priekinius stiklus gali pakeisti tik vienas asmuo.

Charakteristika

Svoris 40 kg
Maksimalus keliamos pakuotės svoris 100 kg
Reikalingas oro slėgis 6-7 bar
Valdymo blokas Proporcingas greičio valdymas
Rekomenduojama pramonės šaka Automobilių pramonei
Griebtuvo tipas Vakuuminis

Dokumentai

Gamintojas

Lifts All AB“ yra Švedijos kėlimo įrenginių, skirtų produktų ir medžiagų tvarkymui, tiekėjas ir gamintojas pramonėje, sandėliuose ir farmacijoje.

„Lifts All“ buvo įkurta 1981 m., o pagrindinis tikslas buvo parduoti elektrinius kabelių hidraulinius įrankius. 1994 m. įmonė nukreipė susidomėjimą į pneumatinių kėlimo įrankių gamybą ir pardavimą. Per metus „Lifts All“ sukaupė žinių ir patirties pritaikant pneumatinius kėlimo įrankius ir sistemas.

Kėlimo įrankiai ir sistemos yra sukurti remiantis unikalia balansavimo technologija, leidžiančia vartotojui perkelti  krovinį nejaučiant jo svorio.

Kompanijos vizija yra suteikti geresnę darbo dieną visiems, dirbantiems su pakuočių ir krovinių perkėlimu.

Išsaugotos prekės 0
Susijusios prekės