SPECIALUS VASAROS PASIŪLYMAS! Sikkens CETOL WF 771 - lazūra terasoms ir baldams dabar už ypatingą kainą! Tinka lauko ir vidaus medienai.

Griebtuvas priekiniam stiklui kelti Lifts All, iki 25/50 kg

Kodas: 89-12051 Spausdinti
Šis griebtuvas gali lengvai pakelti ir perkelti tiek įgaubtus, tiek išgaubtus priekinius stiklus iki 50 kg.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacijaŠis griebtuvas gali lengvai pakelti ir perkelti tiek įgaubtus, tiek išgaubtus priekinius stiklus iki 50 kg.

Lengva manevruoti ir sukurtas taip, kad juo galėtų naudotis beveik visi - nepriklausomai nuo fizinių savybių ar patirties.

Operatorius taip pat gali nustatyti griebtuvo greitį, kad tiktų jo darbui.

Dėl savo ergonomiško ir protingo dizaino, yra puikus kėlimo įrankis keičiant automobilių priekinius stiklus. Operatorius dirba taip, kaip įprastai, rankiniu būdu keisdamas priekinius stiklus, tačiau be didelio svorio. Operatorius taip pat gali pakreipti priekinį stiklą 90° aukštyn arba žemyn, kad padėtų manevruoti priekinį stiklą į vietą.

Nauja ir patobulinta priekinio stiklo keltuvo versija turi keletą išmaniųjų funkcijų. Griebtuvas yra tokio pat tvarkingo dizaino, bet dabar turi svarbią saugos funkciją. Dvigubos vakuuminės grandinės leidžia saugiai išlaikyti krovinį. Jei viena grandinė nustoja veikti, kita veikia kaip atsarginė. Tai reiškia, kad krovinys visada yra saugus.

Atnaujinta versija turi ir sukimosi funkciją. Tai reiškia, kad galite ranka pasukti stiklą 180 laipsnių kampu. Dėl to priekinį stiklą galite pastatyti ar net pritvirtinti labai tiksliai.

Charakteristika

Svoris 12 kg
Maksimalus keliamos pakuotės svoris 25/50 kg
Reikalingas oro slėgis 6-7 bar
Valdymo blokas Balansavimas
Rekomenduojama pramonės šaka Automobilių pramonei
Griebtuvo tipas Vakuuminis

Dokumentai

Gamintojas

Lifts All AB“ yra Švedijos kėlimo įrenginių, skirtų produktų ir medžiagų tvarkymui, tiekėjas ir gamintojas pramonėje, sandėliuose ir farmacijoje.

„Lifts All“ buvo įkurta 1981 m., o pagrindinis tikslas buvo parduoti elektrinius kabelių hidraulinius įrankius. 1994 m. įmonė nukreipė susidomėjimą į pneumatinių kėlimo įrankių gamybą ir pardavimą. Per metus „Lifts All“ sukaupė žinių ir patirties pritaikant pneumatinius kėlimo įrankius ir sistemas.

Kėlimo įrankiai ir sistemos yra sukurti remiantis unikalia balansavimo technologija, leidžiančia vartotojui perkelti  krovinį nejaučiant jo svorio.

Kompanijos vizija yra suteikti geresnę darbo dieną visiems, dirbantiems su pakuočių ir krovinių perkėlimu.

Išsaugotos prekės 0
Susijusios prekės