Kraštų apsauga šlifuokliui Mirka DEROS 125 mm

Kodas: 8290125111 Spausdinti
Kraštų apsauga (8290125111) šlifuokliui Mirka DEROS 125 mm skirta apsaugoti kampus, kraštus ir šlifavimo padą, o tai reiškia, kad sutrumpėja prastovos laikas, patobulintas šlifavimo procesas ir dar geresnė apdaila.
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
16,78 €
vnt / su PVM
Kiekis
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas: Teiraukitės
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacijaKraštų apsauga (8290125111) šlifuokliui Mirka DEROS 125 mm skirta apsaugoti kampus, kraštus ir šlifavimo padą.

Tai paprastas priedas, kurį galima pritvirtinti prie DEROS 125 mm įrankio, kad pailgėtų šlifavimo pado tarnavimo laikas, nes padas nesiliestų su medžiagomis. Naudojant kraštų apsaugą šlifuojant kampus ir kraštus, padas nebraižo ir nepažeidžia gretimų paviršių.

Lengvai montuojama ir tvirta, tai yra apsauga tiek šlifuokliui, tiek bet kokiai statmenai sienai dirbant kampuose ir kraštuose.

Šlifavimo padas yra gerai apsaugotas, o tai reiškia, kad sutrumpėja prastovos laikas, patobulintas šlifavimo procesas ir dar geresnė apdaila.

Charakteristika

Plotis 1 mm
Tinka įrankiams DEROS 550CV
DEROS 5650CV
DEROS II 550
DEROS II 5650

Gamintojas

Mirka būstinė Suomija

"Mirka" yra visame pasaulyje besiplečianti įmonė, turinti 18 dukterinių įmonių, esančių Europoje, Viduriniuose Rytuose, Šiaurės ir Pietų Amerikoje bei Azijoje. Pagrindinė būstinė ir gamyba yra Suomijoje. Daugiau nei 97% jos produktų eksportuojama ir parduodama daugiau nei 100 šalių.

Novatoriškas požiūris, moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra leido "Mirka" tapti lanksčių abrazyvų inovacijų lydere, taip pat sukurti patentuotą šlifavimo sistemą, kuri leidžia klientams mėgautis tikru paviršių šlifavimu be dulkių.

Šiandien "Mirka" siūlo plačią, aukštos kokybės produktų gamą, kuri apima  visas šlifavimo operacijas. Asortimente pažangūs produktai skirti efektyviai spręsti specializuotos gamybos (medienos, automobilių pakartotinės apdailos, kompozitų) problemas tiek profesionalams, tiek mėgėjams.

Išsaugotos prekės 0