SPECIALUS VASAROS PASIŪLYMAS! Sikkens CETOL WF 771 - lazūra terasoms ir baldams dabar už ypatingą kainą! Tinka lauko ir vidaus medienai.

Lanksti jungtis purkštuvui Wagner FlexTwist S 1/4" x 1/4"

Kodas: 2454968 Spausdinti
Wagner FlexTwist S (2454968) - lanksti jungtis purkštuvui, kuri palengvina žarnos suvyniojimą ir išvyniojimą bei apsaugo nuo erzinančio sukimosi, todėl purškimas tampa dar efektyvesnis ir pasiekiamas geresnis rezultatas.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacijaWagner FlexTwist S (2454968) - lanksti jungtis purkštuvui, kuri palengvina žarnos suvyniojimą ir išvyniojimą bei apsaugo nuo erzinančio sukimosi, todėl purškimas tampa dar efektyvesnis ir pasiekiamas geresnis rezultatas.

FlexTwist Z (1/4" x 1/4") privalumai:
• Ypač lankstus - su 360 laipsnių kampu besisukančia ašimi
• Supaprastina darbą – palengvina žarnos suvyniojimą ir išvyniojimą bei apsaugo nuo erzinančio sukimosi
• Tvirtas - pagamintas iš aukštos kokybės nerūdijančiojo plieno, didžiausias darbinis slėgis - 517 barų
• Su 1/4" išoriniu ir 1/4" vidiniu sriegiu
• Tinka sujungti beorį purkstuvą su žarna arba žarną su purkštuvu

Charakteristika

Didžiausias darbinis slėgis 517 bar
Išorinis sriegis 1/4"
Vidinis sriegis 1/4"

Gamintojas

Wagner Group būstinė

Jau dešimtmečius „Wagner“ grupė visame pasaulyje yra žinoma kaip novatoriškų dažymo įrangos komponentų gamintojas tiekėjas.

Pramonei „Wagner“ siūlo technologiškai pažangią įrangą ir sistemas. Skystosioms bei miltelinėms dangoms purkšti aukštu ar žemu slėgiu ir taip padengti apdirbamą paviršių. Statybiniam sektoriui siūlo patikimą ir ekonomišką įrangą, pritaikytą dirbti su įvairiomis technologijomis bei medžiagomis. „Pasidaryk pats“ „Wagner“ sukūrė platų meistrams skirtą produktų asortimentą.

Daugelis medienos, metalo, plastiko ir automobilių pramonėje dirbančių įmonių išbandė ir įdiegė „Wagner“ įrangą savo gamyboje.

Siekiant kuo geriau patenkinti „Wagner“ klientų poreikius, įmonės produktų asortimentas yra suskirstytas į du padalinius. Dekoratyvinės apdailos skyrius kuria įrankius ir įrangą, specialiai pritaikytą statybininkų ir „pasidaryk pats“ meistrų poreikiams, o „Industrial Solutions“ padalinys kuria ir gamina pramonei skirtus komponentus bei įrangą skirtą užnešti chemines medžiagas ant paviršių.

„Wagner“ tiekia komponentus ir sprendimus, skirtus rankiniam ir automatiniam skysčių, tirpiklių ir vandens pagrindo medžiagų padengimui ant paviršių. Įmonės dėmesys sutelktas į patikimumą, ilgaamžiškumą bei saugų procesų valdymą ir kokybę.

Išsaugotos prekės 0