Antgalis dulkių žarnai Mirka 27 mm, minkštas

Kodas: 8992515411 Spausdinti
Tai minkšta jungtis (8992515411), jungianti šlifuoklį prie dulkių ištraukimo žarnos.
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
21,68 €
vnt / su PVM
Kiekis
Yra sandėlyje
Pristatymas: per 3 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Tai minkšta jungtis (8992515411), jungianti šlifuoklį prie dulkių ištraukimo žarnos. Skersmuo - 25.4/27 mm. Laidus elektrai (≤ 10⁶ Ω/kvadratui).

Tinka visiems Mirka® DEOS, Mirka® DEROS, Mirka® LEROS ir Mirka® PROS šlifavimo mašinėlėms.

Taip pat tinka įrankiui Mirka® Decosander ir dulkių siurbimo gaubtui, taip pat daugelio kitų gamintojų šlifuokliams. Netinka Mirka® OS, Mirka® ROS ar Mirka® CEROS šlifuokliams.

Charakteristika

Skersmuo 27 mm

Gamintojas

Mirka būstinė Suomija

"Mirka" yra visame pasaulyje besiplečianti įmonė, turinti 18 dukterinių įmonių, esančių Europoje, Viduriniuose Rytuose, Šiaurės ir Pietų Amerikoje bei Azijoje. Pagrindinė būstinė ir gamyba yra Suomijoje. Daugiau nei 97% jos produktų eksportuojama ir parduodama daugiau nei 100 šalių.

Novatoriškas požiūris, moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra leido "Mirka" tapti lanksčių abrazyvų inovacijų lydere, taip pat sukurti patentuotą šlifavimo sistemą, kuri leidžia klientams mėgautis tikru paviršių šlifavimu be dulkių.

Šiandien "Mirka" siūlo plačią, aukštos kokybės produktų gamą, kuri apima  visas šlifavimo operacijas. Asortimente pažangūs produktai skirti efektyviai spręsti specializuotos gamybos (medienos, automobilių pakartotinės apdailos, kompozitų) problemas tiek profesionalams, tiek mėgėjams.

Išsaugotos prekės 0
Susijusios prekės
Prekės, kurias pirko kartu