SPECIALUS VASAROS PASIŪLYMAS! Sikkens CETOL WF 771 - lazūra terasoms ir baldams dabar už ypatingą kainą! Tinka lauko ir vidaus medienai.

Plastikinė dėžė Mirka 400 x 300 x 315 mm, geltona

Kodas: MIN6535011 Spausdinti
Plastikinė dėžė Mirka 400 x 300 x 315 mm, (MIN6535011) skirta lengvai transportuoti ir apsaugoti įrankį bei prailginti jo tranavimo laiką.
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
139,09 €
vnt / su PVM
Kiekis
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas: Teiraukitės
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Mirka dėžutę (MIN6535011) lengva supakuoti ir perkelti į kitą darbo vietą. Tvirtas laikymo sprendimas apsaugo įrankį ir prailgina įrankio tarnavimo laiką.

Korpusas yra atsparus taškymams ir apsaugo įrankį dulkėtoje aplinkoje. Dėžutes galima lengvai sujungti viena su kita. Korpusų sistema yra organizuota ir saugiai saugo visą įrankių įrangą vienoje vietoje. Matmenys 400 x 300 x 315 mm.

Gamintojas

Mirka būstinė Suomija

"Mirka" yra visame pasaulyje besiplečianti įmonė, turinti 18 dukterinių įmonių, esančių Europoje, Viduriniuose Rytuose, Šiaurės ir Pietų Amerikoje bei Azijoje. Pagrindinė būstinė ir gamyba yra Suomijoje. Daugiau nei 97% jos produktų eksportuojama ir parduodama daugiau nei 100 šalių.

Novatoriškas požiūris, moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra leido "Mirka" tapti lanksčių abrazyvų inovacijų lydere, taip pat sukurti patentuotą šlifavimo sistemą, kuri leidžia klientams mėgautis tikru paviršių šlifavimu be dulkių.

Šiandien "Mirka" siūlo plačią, aukštos kokybės produktų gamą, kuri apima  visas šlifavimo operacijas. Asortimente pažangūs produktai skirti efektyviai spręsti specializuotos gamybos (medienos, automobilių pakartotinės apdailos, kompozitų) problemas tiek profesionalams, tiek mėgėjams.

Išsaugotos prekės 0