Kompresorius Wagner AirBoost 100 purškimo komplektui SF 23 Plus

Kodas: 2347935 Spausdinti
Kompresorius Wagner AirBoost 100 yra idealus pagalbininkas dažymo procese naudojant vandeniu skiedžiamus ir tirpiklių pagrindu pagamintus dažus, lateksinius dažus ir 2K medžiagas.
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
1 437,48 €
vnt / su PVM
Kiekis
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas: per 14 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Kompresorius Wagner AirBoost 100 yra idealus pagalbininkas dažymo procese naudojant vandeniu skiedžiamus ir tirpiklių pagrindu pagamintus dažus, lateksinius dažus ir 2K medžiagas.

Kompresorius buvo specialiai sukurtas kaip priedas purškimo komplektui SuperFinish 23 Plus, kuris garantuoja aukščiausios kokybės medžiagų, tokių kaip dažai, apdorojimą.

Ypač lengva naudoti dėl aiškių ir lengvai pasiekiamų valdymo elementų. Praktiška konstrukcija leidžia lengvai pakeisti filtrą ir jį išmontuoti techninei priežiūrai.

Puikus rezultatas pasiekiamas naudojantis AirBoost 100 Wagner kartu su AirCoat purškimo purkštuvu AC 4600 P arba AC 4500 P kartu su žalia oro skaidymo galvute.

AirBoost 100 privalumai:
Paprasta naudoti: lengvai pasiekiami valdymo elementai.
Praktiškas dizainas: filtrą galima labai lengvai pakeisti. Jei reikia techninės priežiūros, kompresorius gali būti greitai ir lengvai išardomas.
Puikus priedas: Aircoat kompresorius buvo sukurtas kaip SuperFinish 23 Plus priedas ir užtikrina aukščiausios kokybės dažų ir latekso dažų apdorojimą.
Pritaikytas: puikiai tinka AirCoat purkštuvui AC 4600.

Charakteristika

Galia 480 W
Triukšmo lygis 65 dB(A)
Darbinė temperatūra -5 °C iki +40 °C
Įtampa/Dažnis 230 V/50 Hz
Maksimalus slėgis 4 bar (0,4 MPa)
Apsaugos klasė IP 54
Svoris 13 kg
Siurbimo pajėgumas 100 l/min

Dokumentai

Gamintojas

Wagner Group būstinė

Jau dešimtmečius „Wagner“ grupė visame pasaulyje yra žinoma kaip novatoriškų dažymo įrangos komponentų gamintojas tiekėjas.

Pramonei „Wagner“ siūlo technologiškai pažangią įrangą ir sistemas. Skystosioms bei miltelinėms dangoms purkšti aukštu ar žemu slėgiu ir taip padengti apdirbamą paviršių. Statybiniam sektoriui siūlo patikimą ir ekonomišką įrangą, pritaikytą dirbti su įvairiomis technologijomis bei medžiagomis. „Pasidaryk pats“ „Wagner“ sukūrė platų meistrams skirtą produktų asortimentą.

Daugelis medienos, metalo, plastiko ir automobilių pramonėje dirbančių įmonių išbandė ir įdiegė „Wagner“ įrangą savo gamyboje.

Siekiant kuo geriau patenkinti „Wagner“ klientų poreikius, įmonės produktų asortimentas yra suskirstytas į du padalinius. Dekoratyvinės apdailos skyrius kuria įrankius ir įrangą, specialiai pritaikytą statybininkų ir „pasidaryk pats“ meistrų poreikiams, o „Industrial Solutions“ padalinys kuria ir gamina pramonei skirtus komponentus bei įrangą skirtą užnešti chemines medžiagas ant paviršių.

„Wagner“ tiekia komponentus ir sprendimus, skirtus rankiniam ir automatiniam skysčių, tirpiklių ir vandens pagrindo medžiagų padengimui ant paviršių. Įmonės dėmesys sutelktas į patikimumą, ilgaamžiškumą bei saugų procesų valdymą ir kokybę.

Išsaugotos prekės 0