RIGALIT Lietuva 25-ojo gimtadienio proga ieškok prekių, pažymėtų ženkliuku dovanos ženkliukas, įsidėk prekę į krepšelį, įvesk nuolaidos kodą RIGALIT25 ir gauk 25% nuolaidą dovanų.

Klijai KAURIT 106 PLV, lukšto briaunų klijavimui

Kodas: KR106PLV 0025 Spausdinti
  • Pakuotė 3 kg
  • Parduodama pakuotėmis
KAURIT 106 yra savaime kietėjantys klijai faneros suklijavimui.
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
6,27 €
kg / su PVM
Kiekis
Yra sandėlyje
Pristatymas: per 2 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

KAURIT 106 yra savaime kietėjantys klijai faneros suklijavimui. Tai paruoštas karbamido-formaldehido kondensacijos produktas miltelių pavidalu.

Charakteristika

Užnešimo būdas Ritinėlis
Klampumas Milteliai
Presavimo laikas Praeinamo tipo įrengimas
Tinkamas naudoti Sausoje, vėsioje vietoje sandariai uždarytoje pakuotėje
Panaudojimo būdai Pramoniniam naudojimui
Pakuotė Pakuotė 3 kg
** Parduodama pakuotėmis

Dokumentai

Gamintojas

"PKI" - tai žinomas klijų pramonės prekinis ženklas. "PKI" buvo įkurta 1995 m. Pagrindinė būstinė yra Fredericijoje, Danijoje. Be to, "PKI" turi dukterinę įmonę Lenkijoje, Ukainoje ir bendradarbiavimo partnerius Islandijoje, Švedijoje, Suomijoje, Baltijos šalyse, Airijoje ir Baltarusijoje.

"PKI" gamina ir kuria produktus su prekės ženklu „ProFect“. Kasmet bendrovė savo klientų portfeliui, kurį sudaro tokie prekiniai ženklai kaip „Velux“, „Carlsberg“, „Royal Unibrew“, „Nobia“ ir „Arla Foods“, pristato daugiau nei 9 000 tonas klijų.

Tarptautiniu mastu "PKI" yra susijusi su „Henkel“ ir "BASF". Šios abi įmonės pasirinko "PKI" kaip verslo partnerį Danijoje, remdamosi plačiomis bendrovės žiniomis ir praktine patirtimi klijų srityje.

Išsaugotos prekės
Susijusios prekės