Aerozolinių balionėlių purkštuvas-laikiklis Can-Gun1

Kodas: CANGUN1 Spausdinti
CANGUN1 - aerozolių purškimo įrankis, lengvai uždedamas ant standartinių aerozolių flakonėlių, paverčiant juos profesionalaus stiliaus purkštuvais su precedento neturinčiu valdymu.
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
16,70 €
vnt / su PVM
Kiekis
Yra sandėlyje
Pristatymas: per 3 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacijaCANGUN1 - aerozolių purškimo įrankis, lengvai uždedamas ant standartinių aerozolių flakonėlių, paverčiant juos profesionalaus stiliaus purkštuvais su precedento neturinčiu valdymu.

CANGUN privalumai:
• Lengva naudoti su pirštinėmis
• Pukus rankenos sukibimas
• Ergonomiškas dizainas
• Lengvesnis purškimas

Tinkamos naudoti medžiagos: klijai, purškiami dažai, alyvos ir kt.

Gamintojas

Bapco“ užima lyderio pozicijas Europos rinkoje tarp kontaktinių ir poliuretaninių klijų gamintojų. Įmonės gaminiai yra populiarūs baldų, automobilių, statybos ir jūrų pramonėje. 

"Bapco" gaminamų purškiamų kontaktinių klijų technologija buvo sukurta siekiant greitai ir lengvai sujungti elementus, pagamintus iš įvairių medžiagų. Klijai yra labai lengvai naudojami ir efektyviai pritaikomi. Visas klijavimo procesas yra greitas ir švarus, o tai taupo darbą ir laiką. Dėl plačių klijų parametrų - būtent dėl ​​atsparumo vandeniui ir temperatūrų svyravimui  - "Bapco" gaminami klijai puikiai tinka naudoti tiek lauke, tiek viduje.

Išsaugotos prekės 0
Susijusios prekės
Prekės, kurias pirko kartu