Lakas Sikkens Cetol WF 761 BAZĖ, 10 L

Kodas: 5188-022251-100 Spausdinti
  • Pakuotės: 5 L, 10 L
  • Parduodama pakuotėmis
Lakas Cetol WF761 BAZĖ TC/003 - vandeniu skiedžiama, skaidri, pusiau matinė, pagrindinė, tarpinė ir baigiamoji medienos konstrukcijų danga.
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
8,47 €
ltr / su PVM
Kiekis
Yra sandėlyje
Pristatymas: per 2 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Vandeniu skiedžiama, skaidri, pusiau matinė, pagrindinė, tarpinė ir baigiamoji medienos konstrukcijų danga. Naudojama kaip „3 viename“ dengimo sistema senų nesugadintų išorės ir vidaus dangų atnaujinimui arba remontui.

Privalumai:
• Didelis skaidrumas
• Labai atsparus atmosferos poveikui
• Saugo nuo UV spinduliuotės
• Patikrinta pagal standartą DIN EN 71, 3 dalį „Žaislų sauga“

Charakteristika

Pakuotė Pakuotės: 5 L, 10 L
** Parduodama pakuotėmis

Gamintojas

Sikkens-medienos-apdaila

"Sikkens" - tai medinių dangų tarptautinis prekės ženklas, gyvuojantis nuo 1792 m., kurio aistra kurti geriausias dekoratyvines dangas, sulaukė klientų visoje Europoje, Šiaurės Amerikoje, Azijoje ir Australijoje. Bendrovė labai didžiuojasi savo istorija bei tradicijomis, gaminių kokybe ir klientų pasitenkinimu, dėl kurių ji tapo rinkos lydere. 

„Sikkens“ priklauso didžiausiai pasaulinei dažų ir dangų bendrovei „AkzoNobel“ ir pagrindinei specialiųjų cheminių medžiagų gamintojai.

Tradicijos ir žinios, naujovės ir kokybė, aptarnavimas ir bendradarbiavimas - šios vertybės pavertė „Sikkens“ pirmaujančiu lauko medienos dangų prekės ženklu. Sėkmės pagrindas - aistra medžiui ir noras sukurti idealius dangos sprendimus.

Išsaugotos prekės