SPECIALUS VASAROS PASIŪLYMAS! Sikkens CETOL WF 771 - lazūra terasoms ir baldams dabar už ypatingą kainą! Tinka lauko ir vidaus medienai.

  • Gera kaina Gera kaina

Lazūra lauko ir vidaus medienos apdailai Sikkens CETOL WF 771, 2.5 L

Kodas: 5188-018451-PILKA Spausdinti
  • Pakuotė 2,5 L
  • Parduodama pakuotėmis
Sikkens CETOL WF 771 – aukštos kokybės vandeniu skiedžiama lazūra, skirta lauko ir vidaus medienos apdailai, apsaugo nuo drėgmės kaupimosi ir puvimo, išlaikydama natūralų medienos vaizdą.
Spalva
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
19,99 €
vnt / su PVM
Kiekis
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas: Teiraukitės
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Sikkens CETOL WF 771 – aukštos kokybės vandeniu skiedžiama lazūra, skirta lauko ir vidaus medienos apdailai. Ši lazūra terasoms yra skaidri, matinė ir nepraleidžia UV spindulių, todėl efektyviai apsaugo medieną nuo saulės daromos žalos. Dėl savo aukšto vandens garų pralaidumo, užtikrina, kad mediena kvėpuotų ir nesikauptų drėgmė.

Unikali atvirų porų technologija leidžia išsaugoti natūralų medienos grožį be plėvelės susidarymo, taip pat užtikrina puikią apsaugą nuo oro sąlygų sukeltų medienos trūkinėjimų. Puikiai tinka kaip danga terasoms, nes apsaugo nuo drėgmės kaupimosi ir puvimo, išlaikydama natūralų medienos vaizdą.

Sikkens CETOL WF 771 yra tinkama tiek vidaus, tiek lauko medienos apdailai ir gali būti naudojama kaip „3 viename“ sistema – gruntas, tarpinis ir galutinis sluoksnis. Ši terasų alyva yra be biocidų ir fungicidų, todėl saugi ir ekologiška.

Privalumai:
• Danga terasoms: idealiai tinka terasų medienos apsaugai, padedant išlaikyti natūralią spalvą ir tekstūrą.
• Atvirų porų technologija: leidžia medienai kvėpuoti, užkertant kelią drėgmės kaupimuisi ir puviniui.
• Didelis vandens garų pralaidumas: užtikrina gerą drėgmės išgaravimą, apsaugo medieną nuo užsikimšimo ir pelėsio.
• Puiki apsauga nuo UV spinduliuotės: saugo medieną nuo spalvos blukimo ir apsaugo nuo saulės daromos žalos.
• Universalumas: tinkama naudoti tiek vidaus, tiek lauko medienai.

Sikkens CETOL WF 771 – optimalus pasirinkimas terasų, lauko baldų, fasadų, lentų, dailylenčių, sienų medienos ilgaamžiškumui užtikrinti.

Charakteristika

Užnešimo būdas Teptuku
Šepetine dažymo mašina
Panaudojimas Lauko apdailai
Vidaus apdailai
Rišiklis Akrilas / Alkidas
Skiediklis Neskiedžiamas. Paruoštas naudoti.
Pakuotė Pakuotė 2,5 L
** Parduodama pakuotėmis

Dokumentai

Gamintojas

Sikkens medienos apdaila

"Sikkens" - tai medinių dangų tarptautinis prekės ženklas, gyvuojantis nuo 1792 m., kurio aistra kurti geriausias dekoratyvines dangas, sulaukė klientų visoje Europoje, Šiaurės Amerikoje, Azijoje ir Australijoje. Bendrovė labai didžiuojasi savo istorija bei tradicijomis, gaminių kokybe ir klientų pasitenkinimu, dėl kurių ji tapo rinkos lydere. 

„Sikkens“ priklauso didžiausiai pasaulinei dažų ir dangų bendrovei „AkzoNobel“ ir pagrindinei specialiųjų cheminių medžiagų gamintojai.

Tradicijos ir žinios, naujovės ir kokybė, aptarnavimas ir bendradarbiavimas - šios vertybės pavertė „Sikkens“ pirmaujančiu lauko medienos dangų prekės ženklu. Sėkmės pagrindas - aistra medžiui ir noras sukurti idealius dangos sprendimus.

Išsaugotos prekės 0