Miltelinio dažymo vertikalus manipuliatorius Wagner VU3

Kodas: 2411131 Spausdinti
Miltelinio dažymo vertikalus manipuliatorius purkštuvams Wagner VU3 yra specialiai sukurtas dideliems kroviniams iki 160 kg, kuriuo galima realizuoti labai sudėtingus, dinamiškus 3D judesius.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacijaMiltelinio dažymo vertikalus manipuliatorius purkštuvams Wagner VU3 yra specialiai sukurtas dideliems kroviniams iki 160 kg. Todėl idealiai tinka kartu su iki devynių Z ašių purkštuvais.

Naudojant šią technologiją galima realizuoti labai sudėtingus, dinamiškus 3D judesius. Net ir esant sudėtingai detalių geometrijai, VU3 užtikrina didelį automatinį ploto padengimą, sunaudojant labai mažai dažų miltelių.

Wagner VU3 privalumai:
• Geri rezultatai: specialiai sukurtas dideliems kroviniams iki 160 kg, todėl idealiai tinka kartu su iki devynių Z ašių purkštuvais. Naudojant šią technologiją galima realizuoti labai sudėtingus, dinamiškus 3D judesius.
• Puikūs dengimo rezultatai: net ir esant sudėtingai detalių geometrijai, VU3 užtikrina didelį automatinį ploto padengimą, sunaudojant labai mažai miltelių.
• Tvirtas ir mobilus: tvirta lengva konstrukcija, kurioje naudojami aliuminio profiliai ir tikslios linijinės kreipiančiosios su rutuliniais narveliais.
• Mažai priežiūros: techninės priežiūros nereikalaujanti pavaros koncepcija su vielos sustiprintais dantytaisiais diržais užtikrina ilgą tarnavimo laiką.

Charakteristika

Apsaugos klasė IP 54
Įvesties įtampa 0-400 V
Įvesties dažnis 50-60 Hz
Sertifikavimas Atitinka ATEX direktyvą
Variklio galia 2.2 kW
Maksimali apkrova 160 kg
Maksimalus poslinkio greitis 30 m/min

Dokumentai

Gamintojas

Wagner Group būstinė

Jau dešimtmečius „Wagner“ grupė visame pasaulyje yra žinoma kaip novatoriškų dažymo įrangos komponentų gamintojas tiekėjas.

Pramonei „Wagner“ siūlo technologiškai pažangią įrangą ir sistemas. Skystosioms bei miltelinėms dangoms purkšti aukštu ar žemu slėgiu ir taip padengti apdirbamą paviršių. Statybiniam sektoriui siūlo patikimą ir ekonomišką įrangą, pritaikytą dirbti su įvairiomis technologijomis bei medžiagomis. „Pasidaryk pats“ „Wagner“ sukūrė platų meistrams skirtą produktų asortimentą.

Daugelis medienos, metalo, plastiko ir automobilių pramonėje dirbančių įmonių išbandė ir įdiegė „Wagner“ įrangą savo gamyboje.

Siekiant kuo geriau patenkinti „Wagner“ klientų poreikius, įmonės produktų asortimentas yra suskirstytas į du padalinius. Dekoratyvinės apdailos skyrius kuria įrankius ir įrangą, specialiai pritaikytą statybininkų ir „pasidaryk pats“ meistrų poreikiams, o „Industrial Solutions“ padalinys kuria ir gamina pramonei skirtus komponentus bei įrangą skirtą užnešti chemines medžiagas ant paviršių.

„Wagner“ tiekia komponentus ir sprendimus, skirtus rankiniam ir automatiniam skysčių, tirpiklių ir vandens pagrindo medžiagų padengimui ant paviršių. Įmonės dėmesys sutelktas į patikimumą, ilgaamžiškumą bei saugų procesų valdymą ir kokybę.

Išsaugotos prekės
Susijusios prekės