Deformacinių siūlių hermetikas Casco Golvfog, 300 ml

Kodas: 72600-74047 0,3 Spausdinti
Deformacinių siūlių hermetikas Casco Golvfog 300 ml - labai elastingas ir stiprus hermetikas SMP pagrindu, specialiai skirtas paslankioms medinių, betoninių, klinkerio ir natūralaus akmens dangų siūlėms patalpose užpildyti.
Spalva
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
9,95 €
vnt / su PVM
Kiekis
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas: per 7 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Casco Golvfog 300 ml - labai elastingas ir stiprus klijinis hermetikas SMP pagrindu, specialiai skirtas paslankioms medinių, betoninių, klinkerio ir natūralaus akmens dangų siūlėms patalpose užpildyti.
Tinka ir lauke esančių sienų, slenksčių, laiptų pakopų sujungimo siūlėms užpildyti bei statybinėms detalėms sandarinti (betoninio fasado deformacinėms sienoms rekomenduojame naudoti „Casco MultiSeal“).
Sukimba su daugeliu statybinių medžiagų; pagrindo gruntuoti nereikia. Puikiai tinka paslankioms medinių grindų siūlėms užpildyti.

Paskirtis:
• Medinių, betoninių, plytinių ir natūralaus akmens dangų deformacinėms siūlėms sandarinti
• Sienų, slenksčių, laiptinių deformacinėms siūlės sandarinti, statybinėms konstrukcijoms sandarinti
• Vidaus ir lauko darbams.

Klijų-hermetiko savybės:
• Elastingi klijai-hermetikas deformacinėms siūlėms
• Puikiai sukimba su daugeliu paviršių be išankstinio gruntavimo
• Suderinamas su daugeliu alyvų, lakų ir dažų
• Atsparus įvairiems chemikalams, vandeniui
• Sukietėjusį galima šlifuoti

Charakteristika

Spalva Balta
Panaudojimas Vidaus ir lauko darbams

Dokumentai

Gamintojas

Casco“ - tai pirmaujantis statybinių klijų gamintojas Šiaurės šalyse, taip pat užima tvirtas pozicijas Baltijos šalyse, Ukrainoje ir Rusijoje. Nuo 2013 m. priklauso „Sika“ grupei. „Sika“ būstinė, esanti Baare, Šveicarijoje, buvo įkurta 1910 m. ir per daugelį metų sukūrė sprendimus statybai ir pramonei, leidžia pažangiausius architektūrinius projektus ir pažangias technines konstrukcijas visame pasaulyje. Didžiausias dėmesys skiriamas šioms sritims: luboms, grindims, betono atnaujinimui, pramonei, siūlėms ir klijams, betonui ir hidroizoliacijai.

Bendrovė siūlo platų aukštos kokybės gaminių asortimentą, kuris yra itin paklausus tarp „pasidaryk pats“ bei profesionalių naudotojų.

„Casco“ produktų portfelį sudaro šios produktų grupės: grindų ir sienų klijai, medienos klijai, hermetikai, putplasčiai, kontaktiniai klijai, surinkimo mastika, grindų ir sienų išlyginimo mišiniai, sienų lyginimo pastos, gruntai, tirpikliai, plytelių klijai, buitiniai klijai, valymo produktai ir priedai.

Išsaugotos prekės
Susijusios prekės