Montavimo klijai Casco SuperFix, 300 ml.

Kodas: 72960-73890 0,3 Spausdinti
SuperFix - ypač stiprūs ir elastingi, SMP polimerų pagrindo, montavimo klijai, kurių galutinis sukibimas siekia iki 5000 kg/m².
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
9,39 €
vnt / su PVM
Kiekis
Yra sandėlyje
Pristatymas: per 4 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

SuperFix - ypač stiprūs ir elastingi, SMP polimerų pagrindo, montavimo klijai, kurių galutinis sukibimas siekia iki 5000 kg/m². Tinka dažytiems, drėgniems ir šaltiems (neapledėjusiems) paviršiams, Pasižymi dideliu cheminiu stabilumu, atsparumu drėgmei ir klijų siūlės ilgaamžiškumu

Paskirtis:
• Vidaus ir lauko darbams
• Daugeliui statybinių medžiagų suklijavimui
• Tinka paviršiams, veikiamiems didelių vibracijų ir mechaninių apkrovų
• Galima naudoti po vandeniu

Charakteristika

Tankis Apie 1500 kg/m³

Dokumentai

Gamintojas

Casco“ - tai pirmaujantis statybinių klijų gamintojas Šiaurės šalyse, taip pat užima tvirtas pozicijas Baltijos šalyse, Ukrainoje ir Rusijoje. Nuo 2013 m. priklauso „Sika“ grupei. „Sika“ būstinė, esanti Baare, Šveicarijoje, buvo įkurta 1910 m. ir per daugelį metų sukūrė sprendimus statybai ir pramonei, leidžia pažangiausius architektūrinius projektus ir pažangias technines konstrukcijas visame pasaulyje. Didžiausias dėmesys skiriamas šioms sritims: luboms, grindims, betono atnaujinimui, pramonei, siūlėms ir klijams, betonui ir hidroizoliacijai.

Bendrovė siūlo platų aukštos kokybės gaminių asortimentą, kuris yra itin paklausus tarp „pasidaryk pats“ bei profesionalių naudotojų.

„Casco“ produktų portfelį sudaro šios produktų grupės: grindų ir sienų klijai, medienos klijai, hermetikai, putplasčiai, kontaktiniai klijai, surinkimo mastika, grindų ir sienų išlyginimo mišiniai, sienų lyginimo pastos, gruntai, tirpikliai, plytelių klijai, buitiniai klijai, valymo produktai ir priedai.

Išsaugotos prekės 0