Montavimo klijai Casco XtremFix, 290 ml.

Kodas: 72960-73895 0,3 Spausdinti
XtremFix - itin stiprūs ir elastingi, SMP polimerų pagrindu, montavimo klijai, kurių pirminis sukibimas siekia 200 kg/m², galutinis iki 5000 kg/m². Užtikrina tvirtą, elastingą ir patvarią klijų jungtį.
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
10,12 €
vnt / su PVM
Kiekis
Yra sandėlyje
Pristatymas: per 5 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacijaXtremFix - itin stiprūs ir elastingi, SMP polimerų pagrindu, montavimo klijai. Užtikrina tvirtą, elastingą ir patvarią klijų jungtį.

Pasižymi dideliu atsparumu chemikalams, oro sąlygoms ir vandeniui. Galima dažyti.

Pradinis sukibimo stipris yra iki 1000 kg/m² klijuojant horizontalius ir iki 200 kg/m² klijuojant vertikalius paviršius. Galutinis stipris yra iki 5000 kg/m²

Paskirtis:
• Vidaus ir lauko darbams
• Greitam daugelio statybinių medžiagų suklijavimui
• Akmeninėms plokštėms, marmurui ir granitui prie lubų arba sienų klijavimui
• Sunkiems objektams montuoti be papildomo įtvirtinimo
• Metalo konstrukcijoms automobilių, jūrų, transporto ir plieno liejimo pramonėje
• Ventiliacijos įrengimų pramonėje

Charakteristika

Tankis Apie 1500 kg/m³

Dokumentai

Gamintojas

Casco“ - tai pirmaujantis statybinių klijų gamintojas Šiaurės šalyse, taip pat užima tvirtas pozicijas Baltijos šalyse, Ukrainoje ir Rusijoje. Nuo 2013 m. priklauso „Sika“ grupei. „Sika“ būstinė, esanti Baare, Šveicarijoje, buvo įkurta 1910 m. ir per daugelį metų sukūrė sprendimus statybai ir pramonei, leidžia pažangiausius architektūrinius projektus ir pažangias technines konstrukcijas visame pasaulyje. Didžiausias dėmesys skiriamas šioms sritims: luboms, grindims, betono atnaujinimui, pramonei, siūlėms ir klijams, betonui ir hidroizoliacijai.

Bendrovė siūlo platų aukštos kokybės gaminių asortimentą, kuris yra itin paklausus tarp „pasidaryk pats“ bei profesionalių naudotojų.

„Casco“ produktų portfelį sudaro šios produktų grupės: grindų ir sienų klijai, medienos klijai, hermetikai, putplasčiai, kontaktiniai klijai, surinkimo mastika, grindų ir sienų išlyginimo mišiniai, sienų lyginimo pastos, gruntai, tirpikliai, plytelių klijai, buitiniai klijai, valymo produktai ir priedai.

Išsaugotos prekės 0
Susijusios prekės