SPECIALUS VASAROS PASIŪLYMAS! Sikkens CETOL WF 771 - lazūra terasoms ir baldams dabar už ypatingą kainą! Tinka lauko ir vidaus medienai.

Šlifavimo padas Mirka 225 mm LEROS sienų šlifuokliams, Grip, 25 sk. + 8 varžtai

Kodas: MIW9514312 Spausdinti
Mirka šlifavimo padas (MIW9514312) sukurtas LEROS sienų ir lubų šlifuokliui, sklandžiam ir greitam paviršiaus šlifavimui.
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
95,90 €
vnt / su PVM
Kiekis
Yra sandėlyje
Pristatymas: per 4 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacijaMirka šlifavimo padas 225 mm (MIW9514312) sukurtas LEROS sienų ir lubų šlifuokliui. Rekomenduojamas naudoti kartu su Mirka tarpine (MIW9534611) ir Abranet šlifavimo abrazyvu sklandžiam ir greitam paviršiaus šlifavimui.

Į komplektą įeina 8 varžtai maksimaliam pritvirtinimui prie tarpinės.

Charakteristika

Skylių skaičius 25 skylės
Skersmuo 225 mm
Tvirtinimo sistema Grip
Pado tipas Kietas
Pado forma Apvalus
Tinka įrankiams LEROS 950CV

Gamintojas

Mirka būstinė Suomija

"Mirka" yra visame pasaulyje besiplečianti įmonė, turinti 18 dukterinių įmonių, esančių Europoje, Viduriniuose Rytuose, Šiaurės ir Pietų Amerikoje bei Azijoje. Pagrindinė būstinė ir gamyba yra Suomijoje. Daugiau nei 97% jos produktų eksportuojama ir parduodama daugiau nei 100 šalių.

Novatoriškas požiūris, moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra leido "Mirka" tapti lanksčių abrazyvų inovacijų lydere, taip pat sukurti patentuotą šlifavimo sistemą, kuri leidžia klientams mėgautis tikru paviršių šlifavimu be dulkių.

Šiandien "Mirka" siūlo plačią, aukštos kokybės produktų gamą, kuri apima  visas šlifavimo operacijas. Asortimente pažangūs produktai skirti efektyviai spręsti specializuotos gamybos (medienos, automobilių pakartotinės apdailos, kompozitų) problemas tiek profesionalams, tiek mėgėjams.

Išsaugotos prekės 0