Šlifavimo padas Mirka 200 mm, Grip, 89 sk. vidutinio kietumo

Kodas: 8295885111 Spausdinti
Šis 200 mm šlifavimo padas su 89 skylėmis yra unikalus ir skirtas tik Mirka ROS2 850CV dviejų rankenų pneumatiniam ekscentriniam šlifuokliui.
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
113,93 €
vnt / su PVM
Kiekis
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas: per 14 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Šis 200 mm šlifavimo padas su 89 skylėmis yra unikalus ir skirtas tik Mirka ROS2 850CV dviejų rankenų pneumatiniam ekscentriniam šlifuokliui.

Charakteristika

Tinka įrankiams ROS2 850CV

Gamintojas

Mirka būstinė Suomija

"Mirka" yra visame pasaulyje besiplečianti įmonė, turinti 18 dukterinių įmonių, esančių Europoje, Viduriniuose Rytuose, Šiaurės ir Pietų Amerikoje bei Azijoje. Pagrindinė būstinė ir gamyba yra Suomijoje. Daugiau nei 97% jos produktų eksportuojama ir parduodama daugiau nei 100 šalių.

Novatoriškas požiūris, moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra leido "Mirka" tapti lanksčių abrazyvų inovacijų lydere, taip pat sukurti patentuotą šlifavimo sistemą, kuri leidžia klientams mėgautis tikru paviršių šlifavimu be dulkių.

Šiandien "Mirka" siūlo plačią, aukštos kokybės produktų gamą, kuri apima  visas šlifavimo operacijas. Asortimente pažangūs produktai skirti efektyviai spręsti specializuotos gamybos (medienos, automobilių pakartotinės apdailos, kompozitų) problemas tiek profesionalams, tiek mėgėjams.

Išsaugotos prekės 0