Prasidėjus rudens sezono darbams, kviečiame pasinaudoti PUIKIU pasiūlymu. Skelbiame akciją šlifuokliui DEROS 650CVKaina TIK 399 € su PVM. Akcijos laikas ribotas. Nepraleiskite progos ir pasinaudokite PASIŪLYMU jau šiandien!

Tarpinė šlifuokliui Mirka 125 mm, 33 sk. 5 mm, 5 vnt.

Kodas: 8295535111 Spausdinti
Šis 5 mm storio tarpinis padas naudojamas kartu su "hook & loop" tipo šlifavimo diskeliais, šlifuoti apvaliems paviršiams ir kontūrams.
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
9,04 €
vnt / su PVM
Kiekis
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas: per 14 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Šis 5 mm storio Mirka tarpinis padas leidžia sklandžiau panaudoti Mirka PS1437 poliruoklį su gaubtu. Taip pat rekomenduojama naudoti su 125 mm Mirka PROS ir Mirka DEROS šlifuokliais. 5 mm storio tarpinis padas naudojamas kartu su "hook & loop" tipo šlifavimo diskais, šlifuoti apvaliems paviršiams ir kontūrams.
Naudojant tarpinį padą, gausis švelnesnis rezultatas. Tarpinis padas talpinamas tarp šlifavimo pado ir šlifavimo disko. 33 skylės, 5 vnt.

Charakteristika

Pakuotė Pakuotėje 5 vnt.
** Parduodama pakuotėmis

Dokumentai

Gamintojas

Mirka būstinė Suomija

"Mirka" yra visame pasaulyje besiplečianti įmonė, turinti 18 dukterinių įmonių, esančių Europoje, Viduriniuose Rytuose, Šiaurės ir Pietų Amerikoje bei Azijoje. Pagrindinė būstinė ir gamyba yra Suomijoje. Daugiau nei 97% jos produktų eksportuojama ir parduodama daugiau nei 100 šalių.

Novatoriškas požiūris, moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra leido "Mirka" tapti lanksčių abrazyvų inovacijų lydere, taip pat sukurti patentuotą šlifavimo sistemą, kuri leidžia klientams mėgautis tikru paviršių šlifavimu be dulkių.

Šiandien "Mirka" siūlo plačią, aukštos kokybės produktų gamą, kuri apima  visas šlifavimo operacijas. Asortimente pažangūs produktai skirti efektyviai spręsti specializuotos gamybos (medienos, automobilių pakartotinės apdailos, kompozitų) problemas tiek profesionalams, tiek mėgėjams.

Išsaugotos prekės