Prasidėjus rudens sezono darbams, kviečiame pasinaudoti PUIKIU pasiūlymu. Skelbiame akciją šlifuokliui DEROS 650CVKaina TIK 399 € su PVM. Akcijos laikas ribotas. Nepraleiskite progos ir pasinaudokite PASIŪLYMU jau šiandien!

Tarpinis padas Mirka 150 mm, 67 sk. 10 mm, 5 vnt.

Kodas: 8295600111 Spausdinti
10 mm storio Mirka tarpinis padas naudojamas kartu su "hook & loop" tipo šlifavimo diskeliais, šlifuoti apvaliems paviršiams ir kontūrams.
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
35,21 €
pak / su PVM
Kiekis
Yra sandėlyje
Pristatymas: per 2 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

10 mm storio Mirka tarpinis padas naudojamas kartu su "hook & loop" tipo šlifavimo diskais, šlifuoti apvaliems paviršiams ir kontūrams.
Naudojant tarpinį padą, gausis švelnesnis rezultatas. Tarpinis padas talpinamas tarp šlifavimo pado ir šlifavimo disko. 150 mm, 67 skylės, 5 vnt.

Charakteristika

Bendras storis 10 mm
Skylių skaičius 67 skylės
Skersmuo 150 mm
Tarpinės forma Apvali

Dokumentai

Gamintojas

Mirka būstinė Suomija

"Mirka" yra visame pasaulyje besiplečianti įmonė, turinti 18 dukterinių įmonių, esančių Europoje, Viduriniuose Rytuose, Šiaurės ir Pietų Amerikoje bei Azijoje. Pagrindinė būstinė ir gamyba yra Suomijoje. Daugiau nei 97% jos produktų eksportuojama ir parduodama daugiau nei 100 šalių.

Novatoriškas požiūris, moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra leido "Mirka" tapti lanksčių abrazyvų inovacijų lydere, taip pat sukurti patentuotą šlifavimo sistemą, kuri leidžia klientams mėgautis tikru paviršių šlifavimu be dulkių.

Šiandien "Mirka" siūlo plačią, aukštos kokybės produktų gamą, kuri apima  visas šlifavimo operacijas. Asortimente pažangūs produktai skirti efektyviai spręsti specializuotos gamybos (medienos, automobilių pakartotinės apdailos, kompozitų) problemas tiek profesionalams, tiek mėgėjams.

Išsaugotos prekės