Pakavimo juosta Tesa Premium 4124, 50 mm x 66 m, skaidri

Kodas: 04124-00015-00 Spausdinti
Tesa 4124 yra premium kokybės pakavimo juosta su PVC plėvelės pagrindu ir natūralaus kaučiuko klijais.
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
9,33 €
vnt / su PVM
Kiekis
Yra sandėlyje
Pristatymas: per 4 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacijaTesa 4124 yra premium kokybės pakavimo juosta su PVC plėvelės pagrindu ir natūralaus kaučiuko klijais.

Ji puikiai tinka visų rūšių kartonui ir saugiai uždaro vidutinio ir didelio svorio dėžes. Tesa 4124 išvyniojama lygiai ir be triukšmo, todėl puikiai tinka rankinei ir automatinei pakavimo įrangai.

Kaip patvirtina stambios atliekų perdirbimo bendrovės ir popieriaus gamyklos, juostos likučiai ant pakuotės nesukelia kliūčių kartono atliekų perdirbimui.

Pagrindinės taikymo sritys:
Naudojama vidutinio svorio ir sunkioms dėžėms pakuoti rankiniu ir automatiniu būdu.

Charakteristika

Spalva Skaidri
Ilgis 66 m
Plotis 50 mm
Pagrindo medžiaga PVC plėvelė
Klijų tipas Natūralus kaučiukas
Ribinis pailgėjimas iki trūkimo 60%
Atsparumas tempimui 60 N/cm
Bendras storis 65 µm
Sukibimas su plienu 3.2 N/cm
Pakuotė Pakuotėje 6 vnt.

Dokumentai

Gamintojas

Tesa būstinė Vokeitija

"Tesa" yra viena iš pirmaujančiųjų pasaulyje techninių lipniųjų juostų gamintojų ir lipniųjų sisteminių sprendimų (daugiau nei 7 000 produktų), skirtų pramonės ir profesionaliems klientams bei galutiniams vartotojams, kūrėjų. Nuo 2001 m. "Tesa" visiškai priklauso bendrovei „Beiersdorf AG“ (jos gaminiai yra „Nivea“, „Eucerin“ ir „La prairie“) kaip jos dukterinė įmonė.

"Tesa" Vokietijoje buvo įkurta 1896 m. ir kas metus rinkai pateikia po 100 naujų lipniųjų technologijų sprendimų ir patentų.

Taikymas įvairiuose pramonės sektoriuose, pavyzdžiui, automobilių pramonė, elektronikos sektorius (išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai), spausdinimas ir popierius, tiekimas statybos pramonei, bei veiksmingo prekių ženklo ir gaminių apsaugos koncepcija prisideda prie "Tesa" grupės pardavimų. "Tesa" taip pat bendradarbiauja su farmacijos pramone, kurdama gydomuosius pleistrus. 24% bendrovės pardavimų sudaro vartotojų ir amatininkų (meistrų) segmente, kur galutiniams vartotojams skirti gaminiai palengvina darbą namuose ir biure.

"Tesa" centrinis biuras įsikūręs Hamburge, Vokietijoje. Įmonė turi 6 regioninius biurus, 8 gamyklas, 65 biurus ir 52 atstovybes daugiau nei 100 šalių visame pasaulyje. "Tesa" įmonėje dirba 4 457 darbuotojai. 

"Tesa" prekinis ženklas labai gerai žinomas visoje Europoje: Vokietijoje žinomumas siekia net 98%, Austrijoje, Šveicarijoje ir Portugalijoje apie 90%.

Išsaugotos prekės 0