Didelio patvarumo popierinė dėžių pakavimo juosta Tesa 4313 PV2, 75mm x 50m, ruda

Kodas: 04313-00080-12 Spausdinti
Pakavimo juosta Tesa 4313 PV2 gali būti naudojama labai įvairaus kartono dėžių pakavimui, tai aplinkai nekenksminga juosta, puikiai tinkanti aukštos kokybės pakuotei.
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
12,92 €
vnt / su PVM
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Didelio patvarumo popierinė dėžių pakavimo juosta Tesa 4313 PV2 - turi popierinį pagrindą su apsauginiu sluoksniu be silikono ir klijų sistemą be tirpiklių. Tai aplinkai nekenksminga pakavimo juosta.

Pagrindo medžiaga yra popierius - natūrali, tvari medžiaga. Kadangi gaminys neturi chloro ir yra pagamintas vien iš mineralinės alyvos darinių, naikinamas deginimo būdu nekenkia aplinkai.

Privalumai:
• Gali būti naudojama labai įvairaus kartono dėžių pakavimui.
• 4313 PV2 juosta užklijuotos dėžės gali atlaikyti stiprius trumpalaikius poveikius, nes popierinis juostos pagrindas yra labai tąsus – dvigubai tąsesnis nei kitų panašių popieriaus juostų.
• Gaminį patogu išvynioti, galima naudoti su rankiniais ir automatiniais išvymiojimo aparatais.
• Pasižymi labai didele sukibimo jėga. Dėl to šios juostos paprastai nepavyksta atlupti nesuplėšant dėžės, taigi ji tinka apsaugoti pakuotes nuo nesankcionuoto atidarymo.
• Natūralus popierius gerai priglunda prie dėžių paviršiaus, puikiai tinka aukštos kokybės pakuotei.

Pagrindinės taikymo sritys: rankinis ir automatinis lengvų ir vidutinio svorio dėžių pakavimas.

Charakteristika

Spalva Ruda
Ilgis 50 m
Plotis 75 mm
Rūšis 4313
Pagrindo medžiaga Popierius
Paskirtis Pakavimas
Klijų tipas Sintetinis kaučiukas
Ribinis pailgėjimas iki trūkimo 60%
Atsparumas tempimui 60 N/cm
Bendras storis 125 µm
Sukibimas su plienu 9.5 N/cm
Pakuotė Pakuotėje 24 vnt.
** Parduodama pakuotėmis

Dokumentai

Gamintojas

Tesa būstinė Vokeitija

"Tesa" yra viena iš pirmaujančiųjų pasaulyje techninių lipniųjų juostų gamintojų ir lipniųjų sisteminių sprendimų (daugiau nei 7 000 produktų), skirtų pramonės ir profesionaliems klientams bei galutiniams vartotojams, kūrėjų. Nuo 2001 m. "Tesa" visiškai priklauso bendrovei „Beiersdorf AG“ (jos gaminiai yra „Nivea“, „Eucerin“ ir „La prairie“) kaip jos dukterinė įmonė.

"Tesa" Vokietijoje buvo įkurta 1896 m. ir kas metus rinkai pateikia po 100 naujų lipniųjų technologijų sprendimų ir patentų.

Taikymas įvairiuose pramonės sektoriuose, pavyzdžiui, automobilių pramonė, elektronikos sektorius (išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai), spausdinimas ir popierius, tiekimas statybos pramonei, bei veiksmingo prekių ženklo ir gaminių apsaugos koncepcija prisideda prie "Tesa" grupės pardavimų. "Tesa" taip pat bendradarbiauja su farmacijos pramone, kurdama gydomuosius pleistrus. 24% bendrovės pardavimų sudaro vartotojų ir amatininkų (meistrų) segmente, kur galutiniams vartotojams skirti gaminiai palengvina darbą namuose ir biure.

"Tesa" centrinis biuras įsikūręs Hamburge, Vokietijoje. Įmonė turi 6 regioninius biurus, 8 gamyklas, 65 biurus ir 52 atstovybes daugiau nei 100 šalių visame pasaulyje. "Tesa" įmonėje dirba 4 457 darbuotojai. 

"Tesa" prekinis ženklas labai gerai žinomas visoje Europoje: Vokietijoje žinomumas siekia net 98%, Austrijoje, Šveicarijoje ir Portugalijoje apie 90%.

Išsaugotos prekės