PVC pakavimo juosta Tesa 4100, 66 m, 65 µm

Kodas: 04100-00228-00 Spausdinti
Tesa 4100 pakavimo juostos gamybai naudojamas PVC pagrindas, padengtas natūralaus kaučiuko klijais. Reljefinė plėvelės tekstūra užtikrina lygų ir sklandų išvyniojimą.
Spalva
Plotis
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
3,79 €
vnt / su PVM
Kiekis
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas: per 7 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Tesa 4100 pakavimo juostos gamybai naudojamas PVC pagrindas, padengtas natūralaus kaučiuko klijais. Reljefinė plėvelės tekstūra užtikrina lygų ir sklandų išvyniojimą. Be to, reljefinis paviršius neleidžia susidaryti atspindžiams, pvz., nuskaitant brūkšninį kodą, todėl gaminys puikiai tinka etiketėms apsaugoti. Kadangi šis 4100 gaminys lengvai išsivynioja iš ritinių, jis tinkamas pakuojant automatinio pakavimo įranga. Kaip patvirtina stambios atliekų perdirbimo bendrovės ir popieriaus gamyklos, juostos likučiai ant kartoninių dėžių nesukelia kliūčių kartono atliekų perdirbimui.

Pagrindinės taikymo sritys: naudojama vidutinio svorio dėžėms pakuoti rankiniu ir automatiniu būdu.

Bendras storis - 65 µm.

Charakteristika

Spalva Ruda
Ilgis 66 m
Plotis 350 mm
Rūšis 4100
Pagrindo medžiaga PVC plėvelė
Paskirtis Pakavimas
Klijų tipas Natūralus kaučiukas
Ribinis pailgėjimas iki trūkimo 250%
Atsparumas tempimui 47 N/cm
Bendras storis 65 µm
Sukibimas su plienu 2.2 N/cm
Pakuotė Pakuotėje 6 vnt.
** Parduodama pakuotėmis

Dokumentai

Gamintojas

Tesa-būstinė-VokeitijaTesa, kurios pavadinimo žinomumas yra 98 proc., o populiarumas – 76 proc. (GfK, 2012), yra vienas iš stipriausių prekių ženklų Vokietijos vidaus rinkoje. Šio prekės ženklo pavadinimas netgi buvo įtrauktas į autoritetingą vokiečių kalbos žodyną „Duden“. Tačiau tesa yra kur kas daugiau nei garsi klasikinė lipnioji juosta.

Dabar, būdama Europos akcinė bendrovė ir visiškai priklausanti pavaldi koncernui  „Beiersdorf AG“ (kiti jos prekių ženklai yra „NIVEA“, „Eucerin“ ir „la prairie“) įmonė, tesa siūlo daugiau nei 7 000 gaminių ir sisteminų sprendimų, kuriais be kita ko siekiama užtikrinti, kad naujausia elektronika galėtų tapti dar labiau daugiafunkce, taip pat pasiektų vis didesnį našumą.


Bendrovė tesa pagreitina laikraščių spausdinimo operacijas, bendradarbiauja su automobilių pramone dėl įvairaus pritaikymo, optimizuoja energijos vartojimo efektyvumą privačiuose namų ūkiuose ir užkerta kelią produktų piratavimui, kurdama sumanias saugumo koncepcijas. Be to, bendrovė kuria ir gamina medicininių lipniųjų pleistrų gaminius farmacijos pramonei ir ypač aukštos kokybės lipniąsias juostas statybos sektoriui, kuriame jos naudojamos fasadų elementuose ir atlaiko sunkiausias sąlygas, netgi žemės drebėjimus ir uraganus.

Informacijos šaltinis tesa.lt

Išsaugotos prekės