PVC pakavimo juosta Tesa 4100, 66 m, 65 µm

Kodas: 04100-00228-00 Spausdinti
Tesa 4100 pakavimo juostos gamybai naudojamas PVC pagrindas, padengtas natūralaus kaučiuko klijais. Reljefinė plėvelės tekstūra užtikrina lygų ir sklandų išvyniojimą.
Spalva
Plotis
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
6,80 €
vnt / su PVM
Kiekis
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas: per 7 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Tesa 4100 pakavimo juostos gamybai naudojamas PVC pagrindas, padengtas natūralaus kaučiuko klijais. Reljefinė plėvelės tekstūra užtikrina lygų ir sklandų išvyniojimą. Be to, reljefinis paviršius neleidžia susidaryti atspindžiams, pvz., nuskaitant brūkšninį kodą, todėl gaminys puikiai tinka etiketėms apsaugoti. Kadangi šis 4100 gaminys lengvai išsivynioja iš ritinių, jis tinkamas pakuojant automatinio pakavimo įranga. Kaip patvirtina stambios atliekų perdirbimo bendrovės ir popieriaus gamyklos, juostos likučiai ant kartoninių dėžių nesukelia kliūčių kartono atliekų perdirbimui.

Pagrindinės taikymo sritys: naudojama vidutinio svorio dėžėms pakuoti rankiniu ir automatiniu būdu.

Bendras storis - 65 µm.

Charakteristika

Spalva Ruda
Ilgis 66 m
Plotis 350 mm
Rūšis 4100
Pagrindo medžiaga PVC plėvelė
Paskirtis Pakavimas
Klijų tipas Natūralus kaučiukas
Ribinis pailgėjimas iki trūkimo 250%
Atsparumas tempimui 47 N/cm
Bendras storis 65 µm
Sukibimas su plienu 2.2 N/cm
Pakuotė Pakuotėje 6 vnt.
** Parduodama pakuotėmis

Dokumentai

Gamintojas

Tesa būstinė Vokeitija

"Tesa" yra viena iš pirmaujančiųjų pasaulyje techninių lipniųjų juostų gamintojų ir lipniųjų sisteminių sprendimų (daugiau nei 7 000 produktų), skirtų pramonės ir profesionaliems klientams bei galutiniams vartotojams, kūrėjų. Nuo 2001 m. "Tesa" visiškai priklauso bendrovei „Beiersdorf AG“ (jos gaminiai yra „Nivea“, „Eucerin“ ir „La prairie“) kaip jos dukterinė įmonė.

"Tesa" Vokietijoje buvo įkurta 1896 m. ir kas metus rinkai pateikia po 100 naujų lipniųjų technologijų sprendimų ir patentų.

Taikymas įvairiuose pramonės sektoriuose, pavyzdžiui, automobilių pramonė, elektronikos sektorius (išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai), spausdinimas ir popierius, tiekimas statybos pramonei, bei veiksmingo prekių ženklo ir gaminių apsaugos koncepcija prisideda prie "Tesa" grupės pardavimų. "Tesa" taip pat bendradarbiauja su farmacijos pramone, kurdama gydomuosius pleistrus. 24% bendrovės pardavimų sudaro vartotojų ir amatininkų (meistrų) segmente, kur galutiniams vartotojams skirti gaminiai palengvina darbą namuose ir biure.

"Tesa" centrinis biuras įsikūręs Hamburge, Vokietijoje. Įmonė turi 6 regioninius biurus, 8 gamyklas, 65 biurus ir 52 atstovybes daugiau nei 100 šalių visame pasaulyje. "Tesa" įmonėje dirba 4 457 darbuotojai. 

"Tesa" prekinis ženklas labai gerai žinomas visoje Europoje: Vokietijoje žinomumas siekia net 98%, Austrijoje, Šveicarijoje ir Portugalijoje apie 90%.

Išsaugotos prekės 0