Pakavimo juosta Tesa 4195, 50mm x 66m, 60µm, skaidri

Kodas: 04195-00000-04 Spausdinti
Tesa 4195 PV 4 sandarinimo juosta yra paremta PP pagrindu su specialia akrilo lipniąja medžiaga. Puikus lipumas užtrikrina gerą sandarinimą iškart panaudojus.
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
5,59 €
vnt / su PVM
Kiekis
Yra sandėlyje
Pristatymas: per 2 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacijaTesa 4195 PV 4 sandarinimo juosta yra paremta PP pagrindu su specialia akrilo lipniąja medžiaga. Puikus lipumas užtrikrina gerą sandarinimą iškart panaudojus. Net ir sandariai supakuotas dėžes galima saugiai uždaryti dėl geros laikymo galios ir puikaus lipnumo.

Papildomos savybės : mažas triukšmo lygis išvyniojant; aukštas temperatūros atsparumas ir ilgaamžiškumas; gali būti naudojamas visuose įprastuose rankiniuose dozatoriuose ir mechanizmuose; gali atlaikyti palyginti aukštą laikymo temperatūrą.

Kadangi produktas yra be chloro ir yra pagamintas tik iš mineralinės alyvos darinių, šalinimas naudojant terminį apdorojimą yra aplinkai nekenksmingas. Kartoninių atliekų perdirbimo procesas nebus sutrikdytas, kaip patvirtino pagrindinės perdirbimo įmonės ir popieriaus gamyklos.

Pagrindinės taikymo sritys: rankinis ir automatinis lengvų ir vidutinio svorio dėžių pakavimas.

Matmenys - 66 m x 50 mm, bendras storis - 60 µm, spalva - skaidri.

Charakteristika

Spalva Skaidri
Ilgis 66 m
Plotis 350 mm
Rūšis 4195
Pagrindo medžiaga PP plėvelė
Paskirtis Pakavimas
Klijų tipas Akrilas
Ribinis pailgėjimas iki trūkimo 140%
Atsparumas tempimui 55 N/cm
Bendras storis 60 µm
Sukibimas su plienu 3 N/cm

Dokumentai

Gamintojas

Tesa būstinė Vokeitija

"Tesa" yra viena iš pirmaujančiųjų pasaulyje techninių lipniųjų juostų gamintojų ir lipniųjų sisteminių sprendimų (daugiau nei 7 000 produktų), skirtų pramonės ir profesionaliems klientams bei galutiniams vartotojams, kūrėjų. Nuo 2001 m. "Tesa" visiškai priklauso bendrovei „Beiersdorf AG“ (jos gaminiai yra „Nivea“, „Eucerin“ ir „La prairie“) kaip jos dukterinė įmonė.

"Tesa" Vokietijoje buvo įkurta 1896 m. ir kas metus rinkai pateikia po 100 naujų lipniųjų technologijų sprendimų ir patentų.

Taikymas įvairiuose pramonės sektoriuose, pavyzdžiui, automobilių pramonė, elektronikos sektorius (išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai), spausdinimas ir popierius, tiekimas statybos pramonei, bei veiksmingo prekių ženklo ir gaminių apsaugos koncepcija prisideda prie "Tesa" grupės pardavimų. "Tesa" taip pat bendradarbiauja su farmacijos pramone, kurdama gydomuosius pleistrus. 24% bendrovės pardavimų sudaro vartotojų ir amatininkų (meistrų) segmente, kur galutiniams vartotojams skirti gaminiai palengvina darbą namuose ir biure.

"Tesa" centrinis biuras įsikūręs Hamburge, Vokietijoje. Įmonė turi 6 regioninius biurus, 8 gamyklas, 65 biurus ir 52 atstovybes daugiau nei 100 šalių visame pasaulyje. "Tesa" įmonėje dirba 4 457 darbuotojai. 

"Tesa" prekinis ženklas labai gerai žinomas visoje Europoje: Vokietijoje žinomumas siekia net 98%, Austrijoje, Šveicarijoje ir Portugalijoje apie 90%.

Išsaugotos prekės 0
Susijusios prekės
Prekės, kurias pirko kartu