PVC pakavimo juosta Tesa 4204, 66 m, 59 µm

Kodas: 04204-00007-00 Spausdinti
Tesa 4204 gamybai naudojamas stabilus PVC pagrindas, padengtas natūralaus kaučiuko klijais. Šį gaminį galima naudoti su visais įprastais staliniais išvyniojimo aparatais.
Plotis
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
1,84 €
vnt / su PVM
Kiekis
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas: Teiraukitės
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacijaTesa 4204 gamybai naudojamas stabilus PVC pagrindas, padengtas natūralaus kaučiuko klijais. Šį gaminį galima naudoti su visais įprastais staliniais išvyniojimo aparatais. Tesa 4204 gaminama raudonos, mėlynos, žalios ir geltonos spalvos.

Pagrindinės taikymo sritys:
• Mažų dėžių ir skardinių bačkų pakavimas
• Pastikinių maišelių užrišimas kepyklose, gėlių puokščių surišimas parduotuvėse
• Yra įvairių spalvų, todėl tinka ženklinimui

Charakteristika

Ilgis 66 m
Plotis 9 mm
Rūšis 4204
Pagrindo medžiaga PVC plėvelė
Klijų tipas Natūralus kaučiukas
Ribinis pailgėjimas iki trūkimo 75%
Atsparumas tempimui 50 N/cm
Bendras storis 59 µm
Sukibimas su plienu 2 N/cm
Pakuotė Pakuotėje 16 vnt.
** Parduodama pakuotėmis
Taikymo sritys Gėlių puokščių surišimas parduotuvėse
Mažų dėžių
Pastikinių maišelių užrišimas kepyklose
Skardinių bačkų pakavimas

Dokumentai

Gamintojas

Tesa būstinė Vokeitija

"Tesa" yra viena iš pirmaujančiųjų pasaulyje techninių lipniųjų juostų gamintojų ir lipniųjų sisteminių sprendimų (daugiau nei 7 000 produktų), skirtų pramonės ir profesionaliems klientams bei galutiniams vartotojams, kūrėjų. Nuo 2001 m. "Tesa" visiškai priklauso bendrovei „Beiersdorf AG“ (jos gaminiai yra „Nivea“, „Eucerin“ ir „La prairie“) kaip jos dukterinė įmonė.

"Tesa" Vokietijoje buvo įkurta 1896 m. ir kas metus rinkai pateikia po 100 naujų lipniųjų technologijų sprendimų ir patentų.

Taikymas įvairiuose pramonės sektoriuose, pavyzdžiui, automobilių pramonė, elektronikos sektorius (išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai), spausdinimas ir popierius, tiekimas statybos pramonei, bei veiksmingo prekių ženklo ir gaminių apsaugos koncepcija prisideda prie "Tesa" grupės pardavimų. "Tesa" taip pat bendradarbiauja su farmacijos pramone, kurdama gydomuosius pleistrus. 24% bendrovės pardavimų sudaro vartotojų ir amatininkų (meistrų) segmente, kur galutiniams vartotojams skirti gaminiai palengvina darbą namuose ir biure.

"Tesa" centrinis biuras įsikūręs Hamburge, Vokietijoje. Įmonė turi 6 regioninius biurus, 8 gamyklas, 65 biurus ir 52 atstovybes daugiau nei 100 šalių visame pasaulyje. "Tesa" įmonėje dirba 4 457 darbuotojai. 

"Tesa" prekinis ženklas labai gerai žinomas visoje Europoje: Vokietijoje žinomumas siekia net 98%, Austrijoje, Šveicarijoje ir Portugalijoje apie 90%.

Išsaugotos prekės 0