PVC pakavimo juosta Tesa 4204, 66 m, 59 µm

Kodas: 04204-00007-00 Spausdinti
Tesa 4204 gamybai naudojamas stabilus PVC pagrindas, padengtas natūralaus kaučiuko klijais. Šį gaminį galima naudoti su visais įprastais staliniais išvyniojimo aparatais.
Plotis
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
1,03 €
vnt / su PVM
Kiekis
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas: per 7 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Tesa 4204 gamybai naudojamas stabilus PVC pagrindas, padengtas natūralaus kaučiuko klijais. Šį gaminį galima naudoti su visais įprastais staliniais išvyniojimo aparatais. Tesa 4204 gaminama raudonos, mėlynos, žalios ir geltonos spalvos.

Pagrindinės taikymo sritys:
• Mažų dėžių ir skardinių bačkų pakavimas
• Pastikinių maišelių užrišimas kepyklose, gėlių puokščių surišimas parduotuvėse
• Yra įvairių spalvų, todėl tinka ženklinimui

Charakteristika

Ilgis 66 m
Plotis 9 mm
Rūšis 4204
Pagrindo medžiaga PVC plėvelė
Klijų tipas Natūralus kaučiukas
Ribinis pailgėjimas iki trūkimo 75%
Atsparumas tempimui 50 N/cm
Bendras storis 59 µm
Sukibimas su plienu 2 N/cm
Pakuotė Pakuotėje 4 vnt.
** Parduodama pakuotėmis
Taikymo sritys Mažų dėžių;;Skardinių bačkų pakavimas;;Pastikinių maišelių užrišimas kepyklose;;Gėlių puokščių surišimas parduotuvėse

Dokumentai

Gamintojas

Tesa-būstinė-VokeitijaTesa, kurios pavadinimo žinomumas yra 98 proc., o populiarumas – 76 proc. (GfK, 2012), yra vienas iš stipriausių prekių ženklų Vokietijos vidaus rinkoje. Šio prekės ženklo pavadinimas netgi buvo įtrauktas į autoritetingą vokiečių kalbos žodyną „Duden“. Tačiau tesa yra kur kas daugiau nei garsi klasikinė lipnioji juosta.

Dabar, būdama Europos akcinė bendrovė ir visiškai priklausanti pavaldi koncernui  „Beiersdorf AG“ (kiti jos prekių ženklai yra „NIVEA“, „Eucerin“ ir „la prairie“) įmonė, tesa siūlo daugiau nei 7 000 gaminių ir sisteminų sprendimų, kuriais be kita ko siekiama užtikrinti, kad naujausia elektronika galėtų tapti dar labiau daugiafunkce, taip pat pasiektų vis didesnį našumą.


Bendrovė tesa pagreitina laikraščių spausdinimo operacijas, bendradarbiauja su automobilių pramone dėl įvairaus pritaikymo, optimizuoja energijos vartojimo efektyvumą privačiuose namų ūkiuose ir užkerta kelią produktų piratavimui, kurdama sumanias saugumo koncepcijas. Be to, bendrovė kuria ir gamina medicininių lipniųjų pleistrų gaminius farmacijos pramonei ir ypač aukštos kokybės lipniąsias juostas statybos sektoriui, kuriame jos naudojamos fasadų elementuose ir atlaiko sunkiausias sąlygas, netgi žemės drebėjimus ir uraganus.

Informacijos šaltinis tesa.lt

Išsaugotos prekės