• Tik internetu

PP pakavimo juosta Tesa 4280, 66 m, 43 µm

Kodas: 04280-00000-00 Spausdinti
Tesa 4280 yra lipnioji juosta su 25 µm PP plėvelės pagrindu ir sintetinio kaučiuko klijais.
Spalva
Plotis
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
1,35 €
vnt / su PVM
-10% 1,50 €
Kiekis
Yra sandėlyje
Pristatymas: per 4 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Tesa 4280 yra lipnioji juosta su 25 µm PP plėvelės pagrindu ir sintetinio kaučiuko klijais. Šis gaminys tiekiamas dviejų spalvų, jam būdingas triukšmingas išvyniojimas.

Pagrindinės taikymo sritys: rankinis ir automatinis lengvų ir vidutinio svorio dėžių pakavimas.

Bendras storis - 43 µm.

Charakteristika

Spalva Skaidri
Ilgis 66 m
Plotis 48 mm
Rūšis 4280
Pagrindo medžiaga PP plėvelė
Paskirtis Pakavimas
Klijų tipas Sintetinis kaučiukas
Ribinis pailgėjimas iki trūkimo 145%
Atsparumas tempimui 40 N/cm
Bendras storis 43 µm
Sukibimas su plienu 4.8 N/cm
Pakuotė Pakuotėje 6 vnt.
** Parduodama pakuotėmis

Dokumentai

Gamintojas

Tesa-būstinė-VokeitijaTesa, kurios pavadinimo žinomumas yra 98 proc., o populiarumas – 76 proc. (GfK, 2012), yra vienas iš stipriausių prekių ženklų Vokietijos vidaus rinkoje. Šio prekės ženklo pavadinimas netgi buvo įtrauktas į autoritetingą vokiečių kalbos žodyną „Duden“. Tačiau tesa yra kur kas daugiau nei garsi klasikinė lipnioji juosta.

Dabar, būdama Europos akcinė bendrovė ir visiškai priklausanti pavaldi koncernui  „Beiersdorf AG“ (kiti jos prekių ženklai yra „NIVEA“, „Eucerin“ ir „la prairie“) įmonė, tesa siūlo daugiau nei 7 000 gaminių ir sisteminų sprendimų, kuriais be kita ko siekiama užtikrinti, kad naujausia elektronika galėtų tapti dar labiau daugiafunkce, taip pat pasiektų vis didesnį našumą.


Bendrovė tesa pagreitina laikraščių spausdinimo operacijas, bendradarbiauja su automobilių pramone dėl įvairaus pritaikymo, optimizuoja energijos vartojimo efektyvumą privačiuose namų ūkiuose ir užkerta kelią produktų piratavimui, kurdama sumanias saugumo koncepcijas. Be to, bendrovė kuria ir gamina medicininių lipniųjų pleistrų gaminius farmacijos pramonei ir ypač aukštos kokybės lipniąsias juostas statybos sektoriui, kuriame jos naudojamos fasadų elementuose ir atlaiko sunkiausias sąlygas, netgi žemės drebėjimus ir uraganus.

Informacijos šaltinis tesa.lt

Išsaugotos prekės
Susijusios prekės