PP pakavimo juosta Tesa 4280, 66 m, 43 µm

Kodas: 04280-00000-00 Spausdinti
Tesa 4280 yra lipnioji juosta su 25 µm PP plėvelės pagrindu ir sintetinio kaučiuko klijais.
Spalva
Plotis
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
2,81 €
vnt / su PVM
Kiekis
Yra sandėlyje
Pristatymas: per 3 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Tesa 4280 yra lipnioji juosta su 25 µm PP plėvelės pagrindu ir sintetinio kaučiuko klijais. Šis gaminys tiekiamas dviejų spalvų, jam būdingas triukšmingas išvyniojimas.

Pagrindinės taikymo sritys: rankinis ir automatinis lengvų ir vidutinio svorio dėžių pakavimas.

Bendras storis - 43 µm.

Charakteristika

Spalva Skaidri
Ilgis 66 m
Plotis 48 mm
Rūšis 4280
Pagrindo medžiaga PP plėvelė
Paskirtis Pakavimas
Klijų tipas Sintetinis kaučiukas
Ribinis pailgėjimas iki trūkimo 145%
Atsparumas tempimui 40 N/cm
Bendras storis 43 µm
Sukibimas su plienu 4.8 N/cm

Dokumentai

Gamintojas

Tesa būstinė Vokeitija

"Tesa" yra viena iš pirmaujančiųjų pasaulyje techninių lipniųjų juostų gamintojų ir lipniųjų sisteminių sprendimų (daugiau nei 7 000 produktų), skirtų pramonės ir profesionaliems klientams bei galutiniams vartotojams, kūrėjų. Nuo 2001 m. "Tesa" visiškai priklauso bendrovei „Beiersdorf AG“ (jos gaminiai yra „Nivea“, „Eucerin“ ir „La prairie“) kaip jos dukterinė įmonė.

"Tesa" Vokietijoje buvo įkurta 1896 m. ir kas metus rinkai pateikia po 100 naujų lipniųjų technologijų sprendimų ir patentų.

Taikymas įvairiuose pramonės sektoriuose, pavyzdžiui, automobilių pramonė, elektronikos sektorius (išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai), spausdinimas ir popierius, tiekimas statybos pramonei, bei veiksmingo prekių ženklo ir gaminių apsaugos koncepcija prisideda prie "Tesa" grupės pardavimų. "Tesa" taip pat bendradarbiauja su farmacijos pramone, kurdama gydomuosius pleistrus. 24% bendrovės pardavimų sudaro vartotojų ir amatininkų (meistrų) segmente, kur galutiniams vartotojams skirti gaminiai palengvina darbą namuose ir biure.

"Tesa" centrinis biuras įsikūręs Hamburge, Vokietijoje. Įmonė turi 6 regioninius biurus, 8 gamyklas, 65 biurus ir 52 atstovybes daugiau nei 100 šalių visame pasaulyje. "Tesa" įmonėje dirba 4 457 darbuotojai. 

"Tesa" prekinis ženklas labai gerai žinomas visoje Europoje: Vokietijoje žinomumas siekia net 98%, Austrijoje, Šveicarijoje ir Portugalijoje apie 90%.

Išsaugotos prekės