Miltelinio dažymo peristaltinė purškimo sistema Wagner PP25C

Kodas: 2365797 Spausdinti
Miltelinio dažymo peristaltinė purškimo sistema Wagner PP25C naudojama tarpiniam arba grįžtamajam dažymo miltelių transportavimui su mažu oro kiekiu, naudojant pakaitinius žnyplinius vožtuvus.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Miltelinio dažymo peristaltinė purškimo sistema Wagner PP25C naudojama tarpiniam arba grįžtamajam dažymo miltelių transportavimui su mažu oro kiekiu, naudojant pakaitinius žnyplinius vožtuvus.

Galima transportuoti iki 4,5 kg dažų miltelių per minutę. Ši sistema dažnai naudojama spalvų keitimo sistemose, kai pertekliniai milteliai grąžinami į dažų miltelių paruošimo ir tiekimo centrą.

Speciali Y versija turi po vieną išėjimą pakartotinai naudojamiems milteliams ir automatiniam išmetimui į atliekų konteinerį.

Wagner PP25C privalumai:
• Didelis efektyvumas: konstrukcija leidžia pasiekti net didelį padavimo našumą esant mažoms investicijų sąnaudoms.
• Patikimas: mažai susidėvinčios padavimo technologijos gerokai sumažina techninės priežiūros sąnaudas.
• Mažai priežiūros: mažai besidėvinčios padavimo technologijos dėka gerokai sumažėja techninės priežiūros sąnaudos.
• Efektyvus energijos suvartojimas: mažas oro padavimas su mažu oro kiekiu sumažina energijos sąnaudas.

Charakteristika

Apsaugos klasė IP 55
Apdorojamos medžiagos Organiniai milteliniai dažai
Oro suvartojimo diapazonas 5,5-7 Nm³/val
Oro įleidimo slėgis 6-8 barai
Maksimalus atstumas patiekti dažams 20 m
Maksimalus aukštis patiekti dažams 3.5 m

Dokumentai

Gamintojas

Wagner Group būstinė

Jau dešimtmečius „Wagner“ grupė visame pasaulyje yra žinoma kaip novatoriškų dažymo įrangos komponentų gamintojas tiekėjas.

Pramonei „Wagner“ siūlo technologiškai pažangią įrangą ir sistemas. Skystosioms bei miltelinėms dangoms purkšti aukštu ar žemu slėgiu ir taip padengti apdirbamą paviršių. Statybiniam sektoriui siūlo patikimą ir ekonomišką įrangą, pritaikytą dirbti su įvairiomis technologijomis bei medžiagomis. „Pasidaryk pats“ „Wagner“ sukūrė platų meistrams skirtą produktų asortimentą.

Daugelis medienos, metalo, plastiko ir automobilių pramonėje dirbančių įmonių išbandė ir įdiegė „Wagner“ įrangą savo gamyboje.

Siekiant kuo geriau patenkinti „Wagner“ klientų poreikius, įmonės produktų asortimentas yra suskirstytas į du padalinius. Dekoratyvinės apdailos skyrius kuria įrankius ir įrangą, specialiai pritaikytą statybininkų ir „pasidaryk pats“ meistrų poreikiams, o „Industrial Solutions“ padalinys kuria ir gamina pramonei skirtus komponentus bei įrangą skirtą užnešti chemines medžiagas ant paviršių.

„Wagner“ tiekia komponentus ir sprendimus, skirtus rankiniam ir automatiniam skysčių, tirpiklių ir vandens pagrindo medžiagų padengimui ant paviršių. Įmonės dėmesys sutelktas į patikimumą, ilgaamžiškumą bei saugų procesų valdymą ir kokybę.

Išsaugotos prekės 0
Susijusios prekės