Miltelinio dažymo purkštukas Wagner HiCoat-ED

Kodas: 241624 Spausdinti
Wagner HiCoat-ED skirtas mažo oro tiekimui milteliniams purkštuvams pagal Venturi principą, pasižymi paprastu valdymu ir priežiūra.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Wagner HiCoat-ED skirtas mažo oro tiekimui milteliniams purkštuvams pagal Venturi principą. Pasižymi paprastu valdymu ir priežiūra.

Wagner HiCoat-ED privalumai:
• Patikimas: mažas oro miltelių tiekimas ir tolygus sluoksnio storio pasiskirstymas.
• Didelis efektyvumas: efektyvus medžiagų panaudojimas ir mažos medžiagų sąnaudos. Didelis dengimo greitis.
• Aukšta paviršiaus kokybė: nėra miltelių debesies pulsacijos, todėl labai didelis dengimo efektyvumas.

Charakteristika

Ilgis 110 mm
Plotis 28 mm
Aukštis 115 mm
Apdorojamos medžiagos Organiniai milteliniai dažai
Maksimalus atstumas patiekti dažams 15 m
Maksimalus aukštis patiekti dažams 4 m

Dokumentai

Gamintojas

Wagner Group būstinė

Jau dešimtmečius „Wagner“ grupė visame pasaulyje yra žinoma kaip novatoriškų dažymo įrangos komponentų gamintojas tiekėjas.

Pramonei „Wagner“ siūlo technologiškai pažangią įrangą ir sistemas. Skystosioms bei miltelinėms dangoms purkšti aukštu ar žemu slėgiu ir taip padengti apdirbamą paviršių. Statybiniam sektoriui siūlo patikimą ir ekonomišką įrangą, pritaikytą dirbti su įvairiomis technologijomis bei medžiagomis. „Pasidaryk pats“ „Wagner“ sukūrė platų meistrams skirtą produktų asortimentą.

Daugelis medienos, metalo, plastiko ir automobilių pramonėje dirbančių įmonių išbandė ir įdiegė „Wagner“ įrangą savo gamyboje.

Siekiant kuo geriau patenkinti „Wagner“ klientų poreikius, įmonės produktų asortimentas yra suskirstytas į du padalinius. Dekoratyvinės apdailos skyrius kuria įrankius ir įrangą, specialiai pritaikytą statybininkų ir „pasidaryk pats“ meistrų poreikiams, o „Industrial Solutions“ padalinys kuria ir gamina pramonei skirtus komponentus bei įrangą skirtą užnešti chemines medžiagas ant paviršių.

„Wagner“ tiekia komponentus ir sprendimus, skirtus rankiniam ir automatiniam skysčių, tirpiklių ir vandens pagrindo medžiagų padengimui ant paviršių. Įmonės dėmesys sutelktas į patikimumą, ilgaamžiškumą bei saugų procesų valdymą ir kokybę.

Išsaugotos prekės
Susijusios prekės