Dvipusė juosta akrilo pagrindu Tesa 7063, 25 m, 800 µm, juoda

Kodas: 07063-00009-24 Spausdinti
Tesa 7063 yra juoda juosta akrilo putos pagrindu. Sukurta naudojant puikiomis techninėmis savybėmis pasižyminčią akrilo sistemą ir išsiskiria savo lipnumu, įtempių išsklaidymu ir atsparumu temperatūrai bei atmosferos poveikiui.
Plotis
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
32,31 €
vnt / su PVM
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Tesa 7063 yra juoda juosta akrilo putos pagrindu.
Ji sukurta naudojant puikiomis techninėmis savybėmis pasižyminčią akrilo sistemą ir išsiskiria savo lipnumu, įtempių išsklaidymu ir atsparumu temperatūrai bei atmosferos poveikiui.

Šioje unikalios sandaros juostoje suderintas labai didelis sukibimo lygis ir labai geras atsparumas plastifikatorių migracijai. Ji specialiai sukurta prastai limpančioms medžiagoms, pavyzdžiui, miltelinei dangai arba įvairiems plastikams, sujungti. Ši juosta laiduoja didelį procesų saugumą ir todėl yra parankus sprendimas netgi jungiant prastai limpančias medžiagas su įvairiais metalais arba jungiant metalą su metalu.

Viskoelastinė akrilo putos masė kompensuoja nevienodą sujungtų dalių terminę ištįsą.
Gaminys pasižymi labai dideliu pradiniu lipnumu ir atlupimo adhezija.

Pagrindinės taikymo sritys:
Sunkiai limpančių medžiagų sujungimas, pavyzdžiui:
• Buferiniai strypeliai
• Milteline danga dengtos mentės ir plokštės
• Oro skirstytuvai

Charakteristika

Ilgis 25 m
Plotis 12 mm
Rūšis 7063
Pagrindo medžiaga Akrilo puta
Klijų tipas Padidinto lipnumo akrilas
Ribinis pailgėjimas iki trūkimo 600%
Bendras storis 800 µm
Pakuotė Pakuotėje 6 vnt.
** Parduodama pakuotėmis

Dokumentai

Gamintojas

Tesa būstinė Vokeitija

"Tesa" yra viena iš pirmaujančiųjų pasaulyje techninių lipniųjų juostų gamintojų ir lipniųjų sisteminių sprendimų (daugiau nei 7 000 produktų), skirtų pramonės ir profesionaliems klientams bei galutiniams vartotojams, kūrėjų. Nuo 2001 m. "Tesa" visiškai priklauso bendrovei „Beiersdorf AG“ (jos gaminiai yra „Nivea“, „Eucerin“ ir „La prairie“) kaip jos dukterinė įmonė.

"Tesa" Vokietijoje buvo įkurta 1896 m. ir kas metus rinkai pateikia po 100 naujų lipniųjų technologijų sprendimų ir patentų.

Taikymas įvairiuose pramonės sektoriuose, pavyzdžiui, automobilių pramonė, elektronikos sektorius (išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai), spausdinimas ir popierius, tiekimas statybos pramonei, bei veiksmingo prekių ženklo ir gaminių apsaugos koncepcija prisideda prie "Tesa" grupės pardavimų. "Tesa" taip pat bendradarbiauja su farmacijos pramone, kurdama gydomuosius pleistrus. 24% bendrovės pardavimų sudaro vartotojų ir amatininkų (meistrų) segmente, kur galutiniams vartotojams skirti gaminiai palengvina darbą namuose ir biure.

"Tesa" centrinis biuras įsikūręs Hamburge, Vokietijoje. Įmonė turi 6 regioninius biurus, 8 gamyklas, 65 biurus ir 52 atstovybes daugiau nei 100 šalių visame pasaulyje. "Tesa" įmonėje dirba 4 457 darbuotojai. 

"Tesa" prekinis ženklas labai gerai žinomas visoje Europoje: Vokietijoje žinomumas siekia net 98%, Austrijoje, Šveicarijoje ir Portugalijoje apie 90%.

Išsaugotos prekės 0