Dažymo juosta Tesa 4323, 50 m, 60°С, 125 µm, skaidri

Kodas: 04323-00011-00 Spausdinti
Tesa 4323 yra smulkiai krepuota popierinė apsauginė dažymo juosta su natūralaus kaučiuko klijais.
Plotis
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
3,84 €
vnt / su PVM
Kiekis
Yra sandėlyje
Pristatymas: per 5 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacijaTesa 4323 yra smulkiai krepuota popierinė apsauginė dažymo juosta su natūralaus kaučiuko klijais.

Gaminys tinka bendros paskirties darbams: apsaugojimui, laikymui, sandarinimui, tvirtinimui, lengvų daiktų pakavimui ir t. t.

Bendras storis - 125 µm, spalva - skaidri.

Charakteristika

Spalva Skaidri
Ilgis 50 m
Plotis 38 mm
Rūšis 4323
Pagrindo medžiaga Šiek tiek krepuotas popierius
Paskirtis Apsauga dažymo metu
Klijų tipas Natūralus kaučiukas
Ribinis pailgėjimas iki trūkimo 10%
Atsparumas tempimui 35 N/cm
Bendras storis 125 µm
Sukibimas su plienu 3 N/cm

Dokumentai

Gamintojas

Tesa būstinė Vokeitija

"Tesa" yra viena iš pirmaujančiųjų pasaulyje techninių lipniųjų juostų gamintojų ir lipniųjų sisteminių sprendimų (daugiau nei 7 000 produktų), skirtų pramonės ir profesionaliems klientams bei galutiniams vartotojams, kūrėjų. Nuo 2001 m. "Tesa" visiškai priklauso bendrovei „Beiersdorf AG“ (jos gaminiai yra „Nivea“, „Eucerin“ ir „La prairie“) kaip jos dukterinė įmonė.

"Tesa" Vokietijoje buvo įkurta 1896 m. ir kas metus rinkai pateikia po 100 naujų lipniųjų technologijų sprendimų ir patentų.

Taikymas įvairiuose pramonės sektoriuose, pavyzdžiui, automobilių pramonė, elektronikos sektorius (išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai), spausdinimas ir popierius, tiekimas statybos pramonei, bei veiksmingo prekių ženklo ir gaminių apsaugos koncepcija prisideda prie "Tesa" grupės pardavimų. "Tesa" taip pat bendradarbiauja su farmacijos pramone, kurdama gydomuosius pleistrus. 24% bendrovės pardavimų sudaro vartotojų ir amatininkų (meistrų) segmente, kur galutiniams vartotojams skirti gaminiai palengvina darbą namuose ir biure.

"Tesa" centrinis biuras įsikūręs Hamburge, Vokietijoje. Įmonė turi 6 regioninius biurus, 8 gamyklas, 65 biurus ir 52 atstovybes daugiau nei 100 šalių visame pasaulyje. "Tesa" įmonėje dirba 4 457 darbuotojai. 

"Tesa" prekinis ženklas labai gerai žinomas visoje Europoje: Vokietijoje žinomumas siekia net 98%, Austrijoje, Šveicarijoje ir Portugalijoje apie 90%.

Išsaugotos prekės 0