• Tik internetu

Maskavimo juosta Tesa 4432, 50mm x 50m, smėliavimo/šlifavimo darbams

Kodas: 04432-00151-00 Spausdinti
Tesa 4432 yra speciali apsauginė juosta su tvirtu, atspariu stabilizuoto popieriaus pagrindu ir stipriais klijais.
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
31,09 €
vnt / su PVM
-10% 34,55 €
Kiekis
Yra sandėlyje
Pristatymas: per 2 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Tesa 4432 yra speciali apsauginė juosta su tvirtu, atspariu stabilizuoto popieriaus pagrindu ir stipriais klijais.
Dėl atsparaus popieriaus pagrindo Tesa 4432 tinka kaip trafaretinė medžiaga smėliasrove šlifuojant stiklą, veidrodžius ir akmenį; normalus patvarumas (6 sek./4 bar).

Charakteristika

Ilgis 50 m
Plotis 50 mm
Rūšis 4432
Pagrindo medžiaga Lygus popierius
Klijų tipas Natūralus kaučiukas
Ribinis pailgėjimas iki trūkimo 60%
Atsparumas tempimui 93 N/cm
Bendras storis 330 µm
Atsparumas temperatūrai 100 °C
Sukibimas su plienu 8 N/cm
Pakuotė Pakuotėje 3 vnt.
** Parduodama pakuotėmis

Dokumentai

Gamintojas

Tesa-būstinė-VokeitijaTesa, kurios pavadinimo žinomumas yra 98 proc., o populiarumas – 76 proc. (GfK, 2012), yra vienas iš stipriausių prekių ženklų Vokietijos vidaus rinkoje. Šio prekės ženklo pavadinimas netgi buvo įtrauktas į autoritetingą vokiečių kalbos žodyną „Duden“. Tačiau tesa yra kur kas daugiau nei garsi klasikinė lipnioji juosta.

Dabar, būdama Europos akcinė bendrovė ir visiškai priklausanti pavaldi koncernui  „Beiersdorf AG“ (kiti jos prekių ženklai yra „NIVEA“, „Eucerin“ ir „la prairie“) įmonė, tesa siūlo daugiau nei 7 000 gaminių ir sisteminų sprendimų, kuriais be kita ko siekiama užtikrinti, kad naujausia elektronika galėtų tapti dar labiau daugiafunkce, taip pat pasiektų vis didesnį našumą.


Bendrovė tesa pagreitina laikraščių spausdinimo operacijas, bendradarbiauja su automobilių pramone dėl įvairaus pritaikymo, optimizuoja energijos vartojimo efektyvumą privačiuose namų ūkiuose ir užkerta kelią produktų piratavimui, kurdama sumanias saugumo koncepcijas. Be to, bendrovė kuria ir gamina medicininių lipniųjų pleistrų gaminius farmacijos pramonei ir ypač aukštos kokybės lipniąsias juostas statybos sektoriui, kuriame jos naudojamos fasadų elementuose ir atlaiko sunkiausias sąlygas, netgi žemės drebėjimus ir uraganus.

Informacijos šaltinis tesa.lt

Išsaugotos prekės