Dvipusė juosta akrilo pagrindu Tesa 7054, 25 m, 500 µm, skaidri

Kodas: 07054-00002-48 Spausdinti
Tesa 7054 yra skaidri akrilo masės juosta. Ji sukurta naudojant puikiomis techninėmis savybėmis pasižyminčią akrilo sistemą ir išsiskiria savo lipnumu, įtempių išsklaidymu ir atsparumu temperatūrai bei atmosferos poveikiui.
Plotis
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
41,84 €
vnt / su PVM
Kiekis
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas: Teiraukitės
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Tesa 7054 yra skaidri akrilo masės juosta. Ji sukurta naudojant puikiomis techninėmis savybėmis pasižyminčią akrilo sistemą ir išsiskiria savo lipnumu, įtempių išsklaidymu ir atsparumu temperatūrai bei atmosferos poveikiui. Dėl didelio skaidrumo ji ypač tinka konstrukcijose, kuriose reikia sujungti skaidrias arba pusskaidrias medžiagas, tokias kaip stiklas arba akrilas. Viskoelastinė vientisa akrilo masė kompensuoja nevienodą sujungtų dalių terminę ištįsą.

Skaidrių ir pusskaidrių medžiagų sujungimas šiose pramonės šakose: ženklų gamyba, dekoratyvinio stiklo plokštės, skiriamosios sienelės.

Bendras storis - 500 µm, spalva - skaidri.

Charakteristika

Spalva Skaidri
Ilgis 25 m
Plotis 12 mm
Rūšis 7054
Pagrindo medžiaga Kietas akrilas
Paskirtis Stiklo klijavimas
Klijų tipas Grynas akrilas
Ribinis pailgėjimas iki trūkimo 1000%
Bendras storis 500 µm
Pakuotė Pakuotėje 6 vnt.
** Parduodama pakuotėmis

Dokumentai

Gamintojas

Tesa būstinė Vokeitija

"Tesa" yra viena iš pirmaujančiųjų pasaulyje techninių lipniųjų juostų gamintojų ir lipniųjų sisteminių sprendimų (daugiau nei 7 000 produktų), skirtų pramonės ir profesionaliems klientams bei galutiniams vartotojams, kūrėjų. Nuo 2001 m. "Tesa" visiškai priklauso bendrovei „Beiersdorf AG“ (jos gaminiai yra „Nivea“, „Eucerin“ ir „La prairie“) kaip jos dukterinė įmonė.

"Tesa" Vokietijoje buvo įkurta 1896 m. ir kas metus rinkai pateikia po 100 naujų lipniųjų technologijų sprendimų ir patentų.

Taikymas įvairiuose pramonės sektoriuose, pavyzdžiui, automobilių pramonė, elektronikos sektorius (išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai), spausdinimas ir popierius, tiekimas statybos pramonei, bei veiksmingo prekių ženklo ir gaminių apsaugos koncepcija prisideda prie "Tesa" grupės pardavimų. "Tesa" taip pat bendradarbiauja su farmacijos pramone, kurdama gydomuosius pleistrus. 24% bendrovės pardavimų sudaro vartotojų ir amatininkų (meistrų) segmente, kur galutiniams vartotojams skirti gaminiai palengvina darbą namuose ir biure.

"Tesa" centrinis biuras įsikūręs Hamburge, Vokietijoje. Įmonė turi 6 regioninius biurus, 8 gamyklas, 65 biurus ir 52 atstovybes daugiau nei 100 šalių visame pasaulyje. "Tesa" įmonėje dirba 4 457 darbuotojai. 

"Tesa" prekinis ženklas labai gerai žinomas visoje Europoje: Vokietijoje žinomumas siekia net 98%, Austrijoje, Šveicarijoje ir Portugalijoje apie 90%.

Išsaugotos prekės 0