Dvipusė juosta akrilo pagrindu Tesa 7054, 25 m, 500 µm, skaidri

Kodas: 07054-00009-32 Spausdinti
Tesa 7054 yra skaidri akrilo masės juosta. Ji sukurta naudojant puikiomis techninėmis savybėmis pasižyminčią akrilo sistemą ir išsiskiria savo lipnumu, įtempių išsklaidymu ir atsparumu temperatūrai bei atmosferos poveikiui.
Plotis
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
27,15 €
vnt / su PVM
Kiekis
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas: per 7 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Tesa 7054 yra skaidri akrilo masės juosta. Ji sukurta naudojant puikiomis techninėmis savybėmis pasižyminčią akrilo sistemą ir išsiskiria savo lipnumu, įtempių išsklaidymu ir atsparumu temperatūrai bei atmosferos poveikiui. Dėl didelio skaidrumo ji ypač tinka konstrukcijose, kuriose reikia sujungti skaidrias arba pusskaidrias medžiagas, tokias kaip stiklas arba akrilas. Viskoelastinė vientisa akrilo masė kompensuoja nevienodą sujungtų dalių terminę ištįsą.

Skaidrių ir pusskaidrių medžiagų sujungimas šiose pramonės šakose: ženklų gamyba, dekoratyvinio stiklo plokštės, skiriamosios sienelės.

Bendras storis - 500 µm, spalva - skaidri.

Charakteristika

Spalva Skaidri
Ilgis 25 m
Plotis 12 mm
Rūšis 7054
Pagrindo medžiaga Kietas akrilas
Paskirtis Stiklo klijavimas
Klijų tipas Grynas akrilas
Ribinis pailgėjimas iki trūkimo 1000%
Bendras storis 500 µm
Pakuotė Pakuotėje 6 vnt.
** Parduodama pakuotėmis

Dokumentai

Gamintojas

Tesa-būstinė-VokeitijaTesa, kurios pavadinimo žinomumas yra 98 proc., o populiarumas – 76 proc. (GfK, 2012), yra vienas iš stipriausių prekių ženklų Vokietijos vidaus rinkoje. Šio prekės ženklo pavadinimas netgi buvo įtrauktas į autoritetingą vokiečių kalbos žodyną „Duden“. Tačiau tesa yra kur kas daugiau nei garsi klasikinė lipnioji juosta.

Dabar, būdama Europos akcinė bendrovė ir visiškai priklausanti pavaldi koncernui  „Beiersdorf AG“ (kiti jos prekių ženklai yra „NIVEA“, „Eucerin“ ir „la prairie“) įmonė, tesa siūlo daugiau nei 7 000 gaminių ir sisteminų sprendimų, kuriais be kita ko siekiama užtikrinti, kad naujausia elektronika galėtų tapti dar labiau daugiafunkce, taip pat pasiektų vis didesnį našumą.


Bendrovė tesa pagreitina laikraščių spausdinimo operacijas, bendradarbiauja su automobilių pramone dėl įvairaus pritaikymo, optimizuoja energijos vartojimo efektyvumą privačiuose namų ūkiuose ir užkerta kelią produktų piratavimui, kurdama sumanias saugumo koncepcijas. Be to, bendrovė kuria ir gamina medicininių lipniųjų pleistrų gaminius farmacijos pramonei ir ypač aukštos kokybės lipniąsias juostas statybos sektoriui, kuriame jos naudojamos fasadų elementuose ir atlaiko sunkiausias sąlygas, netgi žemės drebėjimus ir uraganus.

Informacijos šaltinis tesa.lt

Išsaugotos prekės