Pneumatinis juostinis šlifuoklis Mirka PBS 10NV 10 x 330 mm

Kodas: 8995103301 Spausdinti
Pneumatinis juostinis šlifuoklis Mirka PBS 10NV 10x330 mm yra optimalus įrankis siūlėms, rūdims, dažams šalinti, taip pat šlifuoti.
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
382,36 €
vnt / su PVM
Kiekis
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas: Teiraukitės
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacijaPneumatinis juostinis šlifuoklis Mirka PBS 10NV 10x330 mm yra optimalus įrankis siūlėms, rūdims, dažams šalinti, taip pat šlifuoti. „Mirka PBS 10NV“ sukurtas atsižvelgiant į vartotoją, daugiausia dėmesio skiriant ergonomikai ir patogumui.

Įrankis yra sklandus ir tylus naudoti, jį patogu laikyti su patogiu guminiu sukibimu, o jo šlifavimo greitį lengva nustatyti naudojant viršuje sumontuotą selektorių.

Dėl įtempimo mechanizmo diržą lengva pakeisti per kelias sekundes, o įrankio rankos kampas greitai sureguliuojamas raktu, kuris laikomas rankenoje, kai tik to reikia.

Privalumai:
• Lengvai pakeičiamos juostos
• Lengvai nustatomas greitis
• Lengvai reguliuojamas kampas
• Žemas triukšmo lygis
• Integruotas įrankis rankenoje
• Patogu laikyti su guma padengta rankena

Charakteristika

Galia 418 W
Triukšmo lygis 83 dB
Darbinis slėgis 6,2 bar
Rūšis PBS
Vibracijos lygis 1,88 m/s²
Greitis 17000 sūk./min.
Dulkių nutraukimas Nevakuuminis
Oro sunaudojimas 610 I/min.
Šlifavimo juostos dydis 10mm x 330mm

Dokumentai

Gamintojas

Mirka būstinė Suomija

"Mirka" yra visame pasaulyje besiplečianti įmonė, turinti 18 dukterinių įmonių, esančių Europoje, Viduriniuose Rytuose, Šiaurės ir Pietų Amerikoje bei Azijoje. Pagrindinė būstinė ir gamyba yra Suomijoje. Daugiau nei 97% jos produktų eksportuojama ir parduodama daugiau nei 100 šalių.

Novatoriškas požiūris, moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra leido "Mirka" tapti lanksčių abrazyvų inovacijų lydere, taip pat sukurti patentuotą šlifavimo sistemą, kuri leidžia klientams mėgautis tikru paviršių šlifavimu be dulkių.

Šiandien "Mirka" siūlo plačią, aukštos kokybės produktų gamą, kuri apima  visas šlifavimo operacijas. Asortimente pažangūs produktai skirti efektyviai spręsti specializuotos gamybos (medienos, automobilių pakartotinės apdailos, kompozitų) problemas tiek profesionalams, tiek mėgėjams.

Išsaugotos prekės 0