Pneumatinis plokštuminis šlifuoklis Mirka OS 343CV 75 x 100 mm, 3.00 mm

Kodas: 8991600111 Spausdinti
Pneumatinis plokštuminis šlifuoklis Mirka OS 343CV yra ergonomiškas ir lengvas šlifuoklis, idealiai tinkantis mažesniems šlifavimo darbams atlikti, langų ir baldų gamyboje.
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
290,40 €
vnt / su PVM
Kiekis
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas: per 14 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Pneumatinis plokštuminis šlifuoklis Mirka OS 343CV yra ergonomiškas ir lengvas šlifuoklis, idealiai tinkantis mažesniems šlifavimo darbams atlikti, langų ir baldų gamyboje.
Šlifuoklį lengva naudoti su Abranet lakštais arba 75 mm rulonėlias. Prijungus šlifuoklį prie dulkių siurblio, įgalinamas šlifavimas be dulkių. 3 mm orbita užtikrina gerą paviršiaus apdailą.

Pagrindiniai OS 343CV privalumai:
• Sukurti specialiai naudoti su „Abranet“ lapeliais
• Tvirtas šlifuoklis profesionaliam šlifavimui
• Ergonomiškas, lengvas, patogus naudoti

Charakteristika

Galia 179 W
Triukšmo lygis 72 dB
Rūšis OS
Orbita 3 mm
Variklio tipas Pneumatinis
Vibracijos lygis 2,8 m/s²
Padas įeina į komplektą 8295340111
Greitis 10000 sūk./min.
Dulkių nutraukimas Centrinis vakuumas
Tipas Plokštuminis
Pado dydis 75 x 100 mm

Dokumentai

Gamintojas

Mirka būstinė Suomija

"Mirka" yra visame pasaulyje besiplečianti įmonė, turinti 18 dukterinių įmonių, esančių Europoje, Viduriniuose Rytuose, Šiaurės ir Pietų Amerikoje bei Azijoje. Pagrindinė būstinė ir gamyba yra Suomijoje. Daugiau nei 97% jos produktų eksportuojama ir parduodama daugiau nei 100 šalių.

Novatoriškas požiūris, moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra leido "Mirka" tapti lanksčių abrazyvų inovacijų lydere, taip pat sukurti patentuotą šlifavimo sistemą, kuri leidžia klientams mėgautis tikru paviršių šlifavimu be dulkių.

Šiandien "Mirka" siūlo plačią, aukštos kokybės produktų gamą, kuri apima  visas šlifavimo operacijas. Asortimente pažangūs produktai skirti efektyviai spręsti specializuotos gamybos (medienos, automobilių pakartotinės apdailos, kompozitų) problemas tiek profesionalams, tiek mėgėjams.

Išsaugotos prekės 0