• Išparduota Išparduota

Pneumatinis ekscentrinis šlifuoklis Mirka ROS2 510CV 125 mm

Kodas: 8994510111 Spausdinti
Mirka ROS2 510CV 125 mm pneumatinis dviejų rankenų šlifuoklis yra puikus šlifuoklis reikliausiems šlifavimo darbams.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Mirka ROS2 510CV 125 mm pneumatinis dviejų rankenų šlifuoklis.
Įrankis sujungia aukštą našumą ir ilgaamžiškumą su žemu profiliu, lengvu svoriu ir ergonomišku stiliumi, todėl lengva jį valdyti, užtrikrina puikų stabilumą veikimo metu.
Papildoma šoninė rankena (įeina į komplektą) suteikia papildomą sukibimo tašką, kad dar labiau padidintų valdymą ir sumažintų pastangas.
Tai puikus šlifuoklis greito pjovimo reikliausiems šlifavimo darbams. Turi 10.0 mm oribitą su juoda nikelio spalva ant svirties.

Charakteristika

Galia 343 W
Triukšmo lygis 83 dB
Darbinis slėgis 6,2 bar
Rūšis ROS
Orbita 10 mm
Padelio dydis 125 mm
Variklio tipas Pneumatinis
Vibracijos lygis 3,5 m/s²
Padas įeina į komplektą 8292502011
Greitis 12000 sūk./min.
Dulkių nutraukimas Centrinis vakuumas
Tipas Ekscentrinis
Oro sunaudojimas 594 I/min.

Dokumentai

Gamintojas

Mirka būstinė Suomija

"Mirka" yra visame pasaulyje besiplečianti įmonė, turinti 18 dukterinių įmonių, esančių Europoje, Viduriniuose Rytuose, Šiaurės ir Pietų Amerikoje bei Azijoje. Pagrindinė būstinė ir gamyba yra Suomijoje. Daugiau nei 97% jos produktų eksportuojama ir parduodama daugiau nei 100 šalių.

Novatoriškas požiūris, moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra leido "Mirka" tapti lanksčių abrazyvų inovacijų lydere, taip pat sukurti patentuotą šlifavimo sistemą, kuri leidžia klientams mėgautis tikru paviršių šlifavimu be dulkių.

Šiandien "Mirka" siūlo plačią, aukštos kokybės produktų gamą, kuri apima  visas šlifavimo operacijas. Asortimente pažangūs produktai skirti efektyviai spręsti specializuotos gamybos (medienos, automobilių pakartotinės apdailos, kompozitų) problemas tiek profesionalams, tiek mėgėjams.

Išsaugotos prekės 0