Pneumatinis ekscentrinis šlifuoklis Mirka ROS2 650CV 150 mm, 5.0 mm

Kodas: 8994650111 Spausdinti
Pneumatinis ekscentrinis šlifuoklis Mirka ROS2 650CV yra dviejų rankenų šlifuoklis yra puikus įrankis bendriems šlifavimo darbams.
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
411,40 €
vnt / su PVM
Kiekis
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas: per 14 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Pneumatinis ekscentrinis šlifuoklis Mirka ROS2 650CV yra dviejų rankenų šlifuoklis. Įrankis sujungia aukštą našumą ir ilgaamžiškumą su žemu profiliu, lengvu svoriu ir ergonomišku stiliumi, todėl lengva jį valdyti, užtrikrina puikų stabilumą veikimo metu.
Papildoma šoninė rankena (įeina į komplektą) suteikia papildomą sukibimo tašką, kad dar labiau padidintų valdymą ir sumažintų pastangas.
Tai puikus šlifuoklis bendriems šlifavimo darbams. Turi 5.0 mm oribitą su juoda fosfato spalva ant svirties.

Charakteristika

Galia 343 W
Triukšmo lygis 85 dB
Darbinis slėgis 6,2 bar
Rūšis ROS2
Orbita 5 mm
Padelio dydis 150 mm
Vibracijos lygis 3 m/s²
Padas įeina į komplektą 8292605011
Greitis 12000 sūk./min.
Dulkių nutraukimas Centrinis vakuumas
Tipas Ekscentrinis
Oro sunaudojimas 594 I/min.

Dokumentai

Gamintojas

Mirka būstinė Suomija

"Mirka" yra visame pasaulyje besiplečianti įmonė, turinti 18 dukterinių įmonių, esančių Europoje, Viduriniuose Rytuose, Šiaurės ir Pietų Amerikoje bei Azijoje. Pagrindinė būstinė ir gamyba yra Suomijoje. Daugiau nei 97% jos produktų eksportuojama ir parduodama daugiau nei 100 šalių.

Novatoriškas požiūris, moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra leido "Mirka" tapti lanksčių abrazyvų inovacijų lydere, taip pat sukurti patentuotą šlifavimo sistemą, kuri leidžia klientams mėgautis tikru paviršių šlifavimu be dulkių.

Šiandien "Mirka" siūlo plačią, aukštos kokybės produktų gamą, kuri apima  visas šlifavimo operacijas. Asortimente pažangūs produktai skirti efektyviai spręsti specializuotos gamybos (medienos, automobilių pakartotinės apdailos, kompozitų) problemas tiek profesionalams, tiek mėgėjams.

Išsaugotos prekės