Poliravimo kempinėlė Mirka Waffle 85 x 25 mm, oranžinė, 20 vnt.

Kodas: 7993628521 Spausdinti
Mirka 85 x 25 mm - poliravimo kempinė (7993628521) pasižymi puikia elastingumo ir minkštumo pusiausvyra, kurios išlieka naudojimo metu ir prieinamos kaip vaflio formos.
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
83,27 €
pak / su PVM
Kiekis
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas: Teiraukitės
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Poliravimo kempinė (7993628521) pasižymi puikia elastingumo ir minkštumo pusiausvyra, kurios išlieka naudojimo metu ir prieinamos kaip vaflio formos.

Vaflinė forma pasižymi optimizuota struktūra, kuri užtikrina geresnį pjovimo našumą, ilgaamžiškumą ir sumažina paviršiaus temepratūrą poliravimo metu.

Oranžinė kempinė yra minkštesnė negu geltona, palieka geresnį blizgesį ir mažiau hologramų. Gerai tinka minkštesnėms, skaidrioms dangoms ir dažams, kad būtų pasiektas puikus apdirbimas vieno etapo procesu transporto priemonėms.

Medienos blizgesiui oranžinė vaflio formos kempinė puikiai tinka sekančiame poliravimo žingsnyje, kad padidintų blizgesio lygį ir pašalintų hologramas. Ypač tinka tamsesnėms spalvoms arba švelnesniems dažams ir lakams.

Skirtos poliravimui kartu su Polarshine 12, 10, 8 mišiniais.

Oranžinė spalva, vaflio forma, 85 x 25 mm, 20 vnt.

Charakteristika

Storis 25 mm
Diametras 85 mm
Pakuotė Pakuotėje 20 vnt.
** Parduodama pakuotėmis

Gamintojas

Mirka būstinė Suomija

"Mirka" yra visame pasaulyje besiplečianti įmonė, turinti 18 dukterinių įmonių, esančių Europoje, Viduriniuose Rytuose, Šiaurės ir Pietų Amerikoje bei Azijoje. Pagrindinė būstinė ir gamyba yra Suomijoje. Daugiau nei 97% jos produktų eksportuojama ir parduodama daugiau nei 100 šalių.

Novatoriškas požiūris, moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra leido "Mirka" tapti lanksčių abrazyvų inovacijų lydere, taip pat sukurti patentuotą šlifavimo sistemą, kuri leidžia klientams mėgautis tikru paviršių šlifavimu be dulkių.

Šiandien "Mirka" siūlo plačią, aukštos kokybės produktų gamą, kuri apima  visas šlifavimo operacijas. Asortimente pažangūs produktai skirti efektyviai spręsti specializuotos gamybos (medienos, automobilių pakartotinės apdailos, kompozitų) problemas tiek profesionalams, tiek mėgėjams.

Išsaugotos prekės 0