Poliravimo kempinėlė Mirka Waffle 200 x 35 mm, geltona, 2 vnt.

Kodas: 7993420021 Spausdinti
Mirka 200 x 35 mm - poliravimo kempinė (7993420021) su vidutinio tankio kietumu ir vaflio forma, pasižyminti geru elastingumu.
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
49,20 €
pak / su PVM
Kiekis
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas: Teiraukitės
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Mirka poliravimo kempinė (7993420021) su vidutinio tankio kietumu ir vaflio forma. Ilgalaikė tinklinė kempinėlė turi gerą elastingumą.

Vaflio forma turi optimalią struktūrą, kuri pagerina pjovimo efektyvumą ir sumažina paviršiaus temperatūrą poliravimo metu.

Skirta naudoti su Mirka poliravimo mišiniais, tiek pjaustyme su Polarshine 15, tiek poliravime su Polarshine 10 ir 8.

Tinkama visų rūšių poliravimo procesams: medienos, jūros sektoriuose, taip pat transporto priemonėms.

Geltona spalva, vaflio forma, 200 x 35 mm, 2 vnt.

Charakteristika

Storis 35 mm
Diametras 200 mm
Pakuotė Pakuotėje 2 vnt.
** Parduodama pakuotėmis

Gamintojas

Mirka būstinė Suomija

"Mirka" yra visame pasaulyje besiplečianti įmonė, turinti 18 dukterinių įmonių, esančių Europoje, Viduriniuose Rytuose, Šiaurės ir Pietų Amerikoje bei Azijoje. Pagrindinė būstinė ir gamyba yra Suomijoje. Daugiau nei 97% jos produktų eksportuojama ir parduodama daugiau nei 100 šalių.

Novatoriškas požiūris, moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra leido "Mirka" tapti lanksčių abrazyvų inovacijų lydere, taip pat sukurti patentuotą šlifavimo sistemą, kuri leidžia klientams mėgautis tikru paviršių šlifavimu be dulkių.

Šiandien "Mirka" siūlo plačią, aukštos kokybės produktų gamą, kuri apima  visas šlifavimo operacijas. Asortimente pažangūs produktai skirti efektyviai spręsti specializuotos gamybos (medienos, automobilių pakartotinės apdailos, kompozitų) problemas tiek profesionalams, tiek mėgėjams.

Išsaugotos prekės 0