SPECIALUS VASAROS PASIŪLYMAS! Sikkens CETOL WF 771 - lazūra terasoms ir baldams dabar už ypatingą kainą! Tinka lauko ir vidaus medienai.

Rinkinys Mirka Polarshine Marine Surface Protection

Kodas: KITEUMARINE Spausdinti
Rinkinyje (KITEUMARINE) esantys produktai yra raktas į lengvą ir paprastą valčių ir kitų jūrinių transporto priemonių priežiūrą.
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
123,20 €
vnt / su PVM
Kiekis
Yra sandėlyje
Pristatymas: per 3 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Rinkinyje esantys produktai yra raktas į lengvą ir paprastą valčių ir kitų jūrinių transporto priemonių priežiūrą. Kokybišką, be silicio pagamintą „Final Finish“ (KITEUMARINE) galima naudoti valant visus valties paviršius.

Keraminė danga „Marine Shield“ suteikia ilgalaikę apsaugą nuo UV spindulių, druskos ir purvo visą valčių sezoną, taip pat palengvina pasiruošimą kitam sezonui.

Komplektą sudaro:
• Valymo priemonė „Polarshine® Marine Final Finish“
• Danga „Polarshine® Marine Shield“
• Kempinėlė
• Penkios mikropluošto šluostės
• Pora apsauginių pirštinių
• Vartotojo instrukcija

Gamintojas

Mirka būstinė Suomija

"Mirka" yra visame pasaulyje besiplečianti įmonė, turinti 18 dukterinių įmonių, esančių Europoje, Viduriniuose Rytuose, Šiaurės ir Pietų Amerikoje bei Azijoje. Pagrindinė būstinė ir gamyba yra Suomijoje. Daugiau nei 97% jos produktų eksportuojama ir parduodama daugiau nei 100 šalių.

Novatoriškas požiūris, moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra leido "Mirka" tapti lanksčių abrazyvų inovacijų lydere, taip pat sukurti patentuotą šlifavimo sistemą, kuri leidžia klientams mėgautis tikru paviršių šlifavimu be dulkių.

Šiandien "Mirka" siūlo plačią, aukštos kokybės produktų gamą, kuri apima  visas šlifavimo operacijas. Asortimente pažangūs produktai skirti efektyviai spręsti specializuotos gamybos (medienos, automobilių pakartotinės apdailos, kompozitų) problemas tiek profesionalams, tiek mėgėjams.

Išsaugotos prekės 0