Valiklis Mirka Polarshine Marine Deep Clean

Kodas: 7998000311PM Spausdinti
„Polarshine® Marine Deep Clean“ yra efektyvus plovimo koncentratas, valantis valties korpusą, efektyviai pašalinantis spalvos pakitimus ir nešvarumus.
Pakuotė
Kiekis
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas: per 14 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00€

Prekės informacija

„Polarshine® Marine Deep Clean“ yra efektyvus plovimo koncentratas, valantis valties korpusą, efektyviai pašalinantis spalvos pakitimus ir nešvarumus.
„Deep Clean“ pašalina valties paviršiaus dėmes, kurias sukelia vandens ir dugno augalija, rūdžių dėmės ir žuvų kraujas. Turi gaivų kvapą ir yra malonus naudoti net vidaus patalpose.
Produktas tinka gelkautui, stiklo pluoštui, dažams, plastikui, lakui ir kitiems rūgštims atspariems paviršiams.

Charakteristika

pH 3,0
Žemiausia laikymo temperatūra +5° C

Gamintojas

Mirka būstinė Suomija

"Mirka" yra visame pasaulyje besiplečianti įmonė, turinti 18 dukterinių įmonių, esančių Europoje, Viduriniuose Rytuose, Šiaurės ir Pietų Amerikoje bei Azijoje. Pagrindinė būstinė ir gamyba yra Suomijoje. Daugiau nei 97% jos produktų eksportuojama ir parduodama daugiau nei 100 šalių.

Novatoriškas požiūris, moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra leido "Mirka" tapti lanksčių abrazyvų inovacijų lydere, taip pat sukurti patentuotą šlifavimo sistemą, kuri leidžia klientams mėgautis tikru paviršių šlifavimu be dulkių.

Šiandien "Mirka" siūlo plačią, aukštos kokybės produktų gamą, kuri apima  visas šlifavimo operacijas. Asortimente pažangūs produktai skirti efektyviai spręsti specializuotos gamybos (medienos, automobilių pakartotinės apdailos, kompozitų) problemas tiek profesionalams, tiek mėgėjams.

Išsaugotos prekės
Susijusios prekės