Poliravimo pasta Mirka PRO Iridium 1250

Kodas: 7991250111 Spausdinti
Mirka PRO Iridium 1250 - profesionalus poliravimo mišinys skirtas įbrėžimams, atsiradusiems po taškinio šlifavimo su Mirka® Iridium SR diskeliais, pašalinti.
Pakuotė
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
63,45 €
vnt / su PVM
Kiekis
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas: Teiraukitės
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacijaMirka PRO Iridium 1250 - profesionalus poliravimo mišinys skirtas įbrėžimams, atsiradusiems po taškinio šlifavimo su Mirka® Iridium SR diskeliais, pašalinti.

Šis mišinys sukurtas specialiai "Mirka® PRO" apdailos sprendimui. Šis sprendimas - tai procesas, kuriame derinama Mirka paviršiaus apdailos patirtis su naujoviškomis abrazyvinėmis medžiagomis ir akumuliatoriniais įrankiais.

Ši poliravimo pasta yra paskutinė apdailos sprendimo dėlionės dalis. Paprastai poliravimas, kai pašalinami paviršiaus defektai, yra dviejų etapų procesas, kai naudojamas vienas mišinys, kad pašalintumėte įbrėžimų žymes nuo šlifavimo, o tada kitą, kad gautumėte blizgančią apdailą.

Pro Iridium™ 1250 sukurtas taip, kad suteiktų geriausias abiejų pasaulių savybes, t. y. poliruoti tereikia vieną kartą, o rezultatas vis tiek bus puikus.

Charakteristika

Spalva Balta
Rūšis PRO Iridium 1250
pH 7,0 - 9,0
Tankis 1.05 g/ml
Klampumas 57000.0 cP
LOJ (lakiųjų organinių junginių kiekis) 16.0 %
Pakuotė Pakuotės: 1 L, 5 L
** Parduodama pakuotėmis

Dokumentai

Gamintojas

Mirka būstinė Suomija

"Mirka" yra visame pasaulyje besiplečianti įmonė, turinti 18 dukterinių įmonių, esančių Europoje, Viduriniuose Rytuose, Šiaurės ir Pietų Amerikoje bei Azijoje. Pagrindinė būstinė ir gamyba yra Suomijoje. Daugiau nei 97% jos produktų eksportuojama ir parduodama daugiau nei 100 šalių.

Novatoriškas požiūris, moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra leido "Mirka" tapti lanksčių abrazyvų inovacijų lydere, taip pat sukurti patentuotą šlifavimo sistemą, kuri leidžia klientams mėgautis tikru paviršių šlifavimu be dulkių.

Šiandien "Mirka" siūlo plačią, aukštos kokybės produktų gamą, kuri apima  visas šlifavimo operacijas. Asortimente pažangūs produktai skirti efektyviai spręsti specializuotos gamybos (medienos, automobilių pakartotinės apdailos, kompozitų) problemas tiek profesionalams, tiek mėgėjams.

Išsaugotos prekės 0
Susijusios prekės