SPECIALUS VASAROS PASIŪLYMAS! Sikkens CETOL WF 771 - lazūra terasoms ir baldams dabar už ypatingą kainą! Tinka lauko ir vidaus medienai.

Poliravimo pasta jūriniam transportui Mirka Polarshine Marine Heavy Cut, 1 L

Kodas: 7994510111HC Spausdinti
Mirka Polarshine® Marine Heavy Cut (7994510111HC) - vandens pagrindu pagamintas, be silikono poliravimo mišinys, skirtas pašalinti stiprią oksidaciją, gilius įbrėžimus ir šlifavimo įbrėžimus nuo 800 ir smulkesnio grūdėtumo gelkauto dangos paviršių.
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
54,83 €
vnt / su PVM
Kiekis
Yra sandėlyje
Pristatymas: per 4 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacija

Mirka Polarshine® Marine Heavy Cut (7994510111HC) - vandens pagrindu pagamintas, be silikono poliravimo mišinys, skirtas pašalinti stiprią oksidaciją, gilius įbrėžimus ir šlifavimo įbrėžimus nuo 800 ir smulkesnio grūdėtumo gelkauto dangos paviršių.

Tinka laivų gamybos ir restauravimo procesams, per trumpą laiką sukuria gilią, blizgančią apdailą ir gali būti naudojamas kaip vieno žingsnio sprendimas šviesiems spalvotiems paviršiams.

Kad būtų pasiekti geriausi rezultatai, naudoti kartu su avikailiu Twisted Wool Pad ir poliruokliu PS 1437. Nuvalykite paviršių mikropluošto šluoste ir, jei reikia, procesą pakartokite. Naudokite saikingą mišinio kiekį, kad išvengtumėte purslų.

Polarshine® Marine Heavy Cut privalumai:
• Greitis ir ilgai išliekantis blizgesys
• Sukurta taip, kad taupytų jūsų laiką ir pinigus
• Efektyvus ilgalaikis įbrėžimų šalinimas
• Vandens pagrindu ir be silikono
• Sukurtas kaip vieno žingsnio sprendimas

Naudokite poliravimo pastą Polarshine® Marine Heavy Cut, kai norite greitai pašalinti gilius įbrėžimus ar oksidaciją nuo jūrinio gelkauto paviršiaus. Suteikia blizgų paviršių, taupydamas jūsų laiką ir pastangas.

Charakteristika

Spalva Balta
Rūšis Marine Heavy Cut
pH 2,5 - 4,5
Tankis 1.23 g/ml
Klampumas 20.5 cP
LOJ (lakiųjų organinių junginių kiekis) 16.8 %

Dokumentai

Gamintojas

Mirka būstinė Suomija

"Mirka" yra visame pasaulyje besiplečianti įmonė, turinti 18 dukterinių įmonių, esančių Europoje, Viduriniuose Rytuose, Šiaurės ir Pietų Amerikoje bei Azijoje. Pagrindinė būstinė ir gamyba yra Suomijoje. Daugiau nei 97% jos produktų eksportuojama ir parduodama daugiau nei 100 šalių.

Novatoriškas požiūris, moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra leido "Mirka" tapti lanksčių abrazyvų inovacijų lydere, taip pat sukurti patentuotą šlifavimo sistemą, kuri leidžia klientams mėgautis tikru paviršių šlifavimu be dulkių.

Šiandien "Mirka" siūlo plačią, aukštos kokybės produktų gamą, kuri apima  visas šlifavimo operacijas. Asortimente pažangūs produktai skirti efektyviai spręsti specializuotos gamybos (medienos, automobilių pakartotinės apdailos, kompozitų) problemas tiek profesionalams, tiek mėgėjams.

Išsaugotos prekės 0