Abrazyvinis mišinys telefonams Mirka Remint 10, 1 L

Kodas: 7990100111 Spausdinti
Mirka Remint 10 yra greitas ir patogus būdas suteikti naują gyvenimą išmaniajam įrenginiui su subraižytu ekranu.
Kainos fizinėse vietose gali skirtis
Kaina
316,25 €
vnt / su PVM
Kiekis
Gamintojo sandėlyje
Pristatymas: per 14 d.
Iki nemokamo pristatymo jums liko
180,00 €

Prekės informacijaMirka Remint 10 yra greitas ir patogus būdas suteikti naują gyvenimą išmaniajam įrenginiui su subraižytu ekranu. Abrazyvinis mišinys atkuria vienodą blizgesį ant chemiškai grūdinto stiklo, tinkama tiek pramoniniam naudojimui tiek ir remonto dirbtuvėse.

Dėl kosmetinių klaidų subraižytą prietaisą restauruoti nėra taip pelninga, nors technika yra vertinga. Ekrano pakeitimo išlaidos yra didelės. Tačiau dėka Remint galite atnaujinti įrenginį pašalindami įbrėžimą per kelias minutes.

Remint yra unikalus tuo, kad ant chemiškai grūdinto stiklo gaunamas lygus paviršius, nenaudojant glaistų. Šlifavimo metu paviršius tampa lygus ir visiškai pašalinami įbrėžimai, todėl paviršių lengva šlifuoti. Tai suteikia įrenginiui naują gyvenimą, todėl nereikia keisti ekrano.

Remint 10 privalumai:
• Pašalina įbrėžimą, nereikia pakeisti ekrano - TAUPO PINIGUS
• Atkuria paviršių, o ne tik laikinai užpildo įbrėžimus - NUOLATINIS SPRENDIMAS
• Nuoseklus procesas - LENGVA IŠMOKTI IR PRITAIKYTI PROCESĄ

Tinka tiek mobiliesiems telefonams, tiek planšetiniams kompiuteriams bei išmaniesiems laikrodžiams.

Pašalinkite įbrėžimus 3 paprastais žingsniais:
Išmatuokite įbrėžimo lygį, kad pasirinktumėte reikiamo grūdėtumo šlifavimo mišinį (10 yra šiurkščiausias ir 50 smulkiausias). Šlifavimo laikas priklauso nuo įbrėžimo gylio, stiklo kokybės ir telefono modelio.
1. Šlifuokite* nedideliu kiekiu šlifavimo mišinio kartu su padėkliuku naudojantis Mirka DEROS 350CV šlifuokliu, kol pašalinsite įbrėžimą ir turėsite vienodą, matinį paviršių.
2. Poliruokite su Remint poliravimo mišiniu H, Remint poliravimo padu 77 mm ir Mirka AP poliruokliu.
3. Galutinis poliravimas naudojant Remint poliravimo junginį H ir Remint poliravimo padelį 80 mm su Mirka AP poliruokliu.
Vos per kelias minutes padidinote įrenginio vertę iki 20 kartų daugiau nei sąnaudos, kurios buvo naudojamos procese.

* Atsižvelgiant į įbrėžimo gylį, jums gali prireikti antrojo šlifavimo žingsnio.

Dėl visiškai saugaus, nebrangaus ir tausojančio sprendimo, Remint gali padaryti realų pokytį, kai kalbama apie išmaniųjų telefonų atnaujinimo rinką ir naudotų prietaisų pardavimą.

Charakteristika

Spalva Pilka
pH 7,0 - 9,0
Tankis 1,26 g/ml
Klampumas 9500 mPas
Pakuotė Pakuotė 1 L
** Parduodama pakuotėmis

Dokumentai

Gamintojas

Mirka būstinė Suomija

"Mirka" yra visame pasaulyje besiplečianti įmonė, turinti 18 dukterinių įmonių, esančių Europoje, Viduriniuose Rytuose, Šiaurės ir Pietų Amerikoje bei Azijoje. Pagrindinė būstinė ir gamyba yra Suomijoje. Daugiau nei 97% jos produktų eksportuojama ir parduodama daugiau nei 100 šalių.

Novatoriškas požiūris, moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra leido "Mirka" tapti lanksčių abrazyvų inovacijų lydere, taip pat sukurti patentuotą šlifavimo sistemą, kuri leidžia klientams mėgautis tikru paviršių šlifavimu be dulkių.

Šiandien "Mirka" siūlo plačią, aukštos kokybės produktų gamą, kuri apima  visas šlifavimo operacijas. Asortimente pažangūs produktai skirti efektyviai spręsti specializuotos gamybos (medienos, automobilių pakartotinės apdailos, kompozitų) problemas tiek profesionalams, tiek mėgėjams.

Išsaugotos prekės 0